Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Puhastus-, hooldus- ja remonditööd 1. kategooria laevatatavatel veeteedel Hasselti väliteenistuses: Maas Zuidi piirkond

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
31. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
L2026R0006H
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE224, Belgium
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

10. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

24. august 2026

Esitamise tähtaeg

31. august 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
6 kuud
Asukoht
BE224
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Deze aanneming omvat voornamelijk: •maaien van talud- en/of oevervegetatie •maaien van bodemvegetatie •oppervlakkige ruiming van overwelvingen en bijzondere kunstwerken •grondige ruiming van specifieke locaties •afvoer van zwerfvuil •oeverherstellingswerken •regiewerken •kleine herstellingswerken •…

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

4 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

L2026R0006H - Bestek.pdfPDF
L2026R0006H - Bestek.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

L2026R0006H - Inschrijvingsformulier.docDOC
L2026R0006H - Inschrijvingsformulier.doc

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

L2026R0006H - Meetstaat.xlsxXLS
L2026R0006H - Meetstaat.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile