Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych w celu przygotowania posiłków dla mieszkańców Bursy nr 2 Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
23. detsember 2025
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Tarned
Viide
2025/BZP 00600713/01
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
Opolskie, Poola
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Küsimuste tähtaeg

16. detsember 2025

Esitamise tähtaeg

23. detsember 2025

VõidutõenäosusPRO
🔒
Uuenda Professionaalseks
Vaadake oma hinnangulist võidutõenäosust ajalooliste andmete põhjal.
Uuenda Professionaalseks →
Sektori ülevaatedPRO
🔒
Avage sektori ülevaated
Vaadake keskmisi võiduhindu, konkurentsi tasemeid ja turutrende.
Uuenda Professionaalseks →
Eelarve
Ei avaldata
Kestus
Pole määratud
Asukoht
Opolskie
Tüüp
Tarned
Turu võrdlus
Keskm. võiduhind
€273,554
Keskm. pakkumiste arv
0.2
Konkurents
Madal
VKE võitjad
94%
23,646 Analüüsitud hanked

Algne hanke kirjeldus

Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych w celu przygotowania posiłków dla mieszkańców Bursy nr 2 Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

16 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

15.12.2025 ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
15.12.2025 ogłoszenie o zamówieniu.pdf -- 178.3 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SWZ.docxDOC
SWZ.docx -- 60.0 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁ 1A - SOPZ Część nr 1 artykuły spożywcze.docxDOC
ZAŁ 1A - SOPZ Część nr 1 artykuły spożywcze.d... -- 29.9 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁ 1A - SOPZ Część nr 2 prod. mięsne.docxDOC
ZAŁ 1A - SOPZ Część nr 2 prod. mięsne.docx -- 25.0 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁ 1A - SOPZ Część nr 3 pieczywo.docxDOC
ZAŁ 1A - SOPZ Część nr 3 pieczywo.docx -- 24.7 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁ 1A - SOPZ Część nr 4 prod. mleczarskie.docxDOC
ZAŁ 1A - SOPZ Część nr 4 prod. mleczarskie.do... -- 24.8 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁ 1A - SOPZ Część nr 6 jaja.docxDOC
ZAŁ 1A - SOPZ Część nr 6 jaja.docx -- 22.2 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁ 1A - SOPZ Część nr 7 mrożonki.docxDOC
ZAŁ 1A - SOPZ Część nr 7 mrożonki.docx -- 20.8 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁ 1 Treść oferty.docxDOC
ZAŁ 1 Treść oferty.docx -- 28.4 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁ 2 Oświadczenie z art. 125 PZP.docxDOC
ZAŁ 2 Oświadczenie z art. 125 PZP.docx -- 24.1 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁ 3 Projektowane postanowienia umowy.docxDOC
ZAŁ 3 Projektowane postanowienia umowy.docx -- 48.1 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

18.12.2025 pytania i odpowiedzi.docxDOC
18.12.2025 pytania i odpowiedzi.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Informacja o kwocie jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamów...DOC
Informacja o kwocie jaką zamawiający zamierza...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Wybór najkorzystniejszych ofert w cz. 1 2 4 6 7 i Unieważnienie w cz. 3 i 5.docxDOC
Wybór najkorzystniejszych ofert w cz. 1 2 4 6...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁ 1A - SOPZ Część nr 1 artykuły spożywcze modyfiakcja poz. 12.docxDOC
ZAŁ 1A - SOPZ Część nr 1 artykuły spożywcze m...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Zestawienie ofert właściwe.docxDOC
Zestawienie ofert właściwe.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile