Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Avalik konkurss CP/1/2026 puhastus- ja hügieeniteenuste hankimiseks Pico saare terviseüksusele, Madalena, São Roque ja Lajes do Pico tervisekeskustes – 1...

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
27. juuli 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
18229/2026
Väärtus
€192,000
Asukoht
PT, Portugal
Avaldatud
26. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

16. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

20. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

27. juuli 2026

Eelarve
€192,000
Kestus
Pole määratud
Asukoht
PT
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Concurso Público CP/1/2026 para a Aquisição de Prestação de Serviços de Higienização e Limpeza, para a Unidade de Saúde de Ilha do Pico, nos Centros de Saúde da Madalena, São Roque e Lajes do Pico – 12 meses (2026/2027). Aquisição de serviços. Serviços de limpeza de edifícios

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

3 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Anúncio no Portal BASEDOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Anúncio (Diário da República)PDF
419967382.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Peças do procedimentoZIP
pecas_procedimento.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile