Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Kõnniteede uuendused Edegem 2026, Andreas Vesaliuslaan - Arendsnestlaan - Dokter Frans Bernaertstraat

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
11. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
4916
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE211, Belgium
Avaldatud
24. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

23. juuni 2026

Küsimuste tähtaeg

4. august 2026

Esitamise tähtaeg

11. august 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
1 kuud
Asukoht
BE211
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

voetpadvernieuwingswerken

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

11 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Bestek - bijlagenPDF
4916BEST bijl vs260610.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BestekPDF
4916BEST SB250 4.1 vs260526.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

offerteformulierDOC
4916OFFER.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

inschrijvingsstaatXLS
4916opme.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

grondplan Andreas VesaliuslaanPDF
4916PLAN1 id5 ANDREAS VESALIUSLAAN vs260520.p...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

grondplan ArendsnestlaanPDF
4916PLAN2 id4 ARENDSNESTLAAN vs260505.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

grondplan Dokter Frans BernaertsstraatPDF
4916PLAN3 id5 DOKTER FRANS BERNAERTSSTRAAT vs...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

DetailsPDF
4916PLAN4 id2 DETAILS vs260505.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TypedwarsprofielPDF
4916PLAN4 id2 TDP vs260505.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

PlannenlijstPDF
4916PLANLIJST.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile