Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

VEEKADU KÜLMHOONETE JAHUTUSSÜSTEEMI ASENDAMINE SULETUD RINGI JA JAHUTUSMASINATEGA HOONETES 54 CLAUDE-BERNARD JA 55 HARVEY UCLOUVAINI KINNISTUL WOLUWE-SAINT-LAMBERTIS

Avatud
Tähtaeg
5 päeva jäänud
7. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
X26.T07
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE100, Belgium
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

4. august 2026

Küsimuste tähtaeg

31. august 2026

Esitamise tähtaeg

7. september 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
Pole määratud
Asukoht
BE100
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

REMPLACEMENT DU SYSTEME DE REFROIDISSEMENT DES CHAMBRES FROIDES A L’EAU PERDUE PAR UN CIRCUIT FERME ET MACHINES DE FROID DES BATIMENTS 54 CLAUDE-BERNARD ET 55 HARVEY SUR LE SITE DE L’UCLOUVAIN A WOLUWE-SAINT-LAMBERT

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

7 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

X26.T07 - Annexe à l'avis rectificatif 1 (LL).docxDOC
X26.T07 - Annexe à l'avis rectificatif 1 (LL)...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

X26.T07 Clauses de sécurité publication.pdfPDF
X26.T07 Clauses de sécurité publication.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

X26.T07 CSC PNDAPP dates postposées.pdfPDF
X26.T07 CSC PNDAPP dates postposées.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

X26.T07 CSC Publication.pdfPDF
X26.T07 CSC Publication.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

X26.T07 Métré (LL).xlsxXLS
X26.T07 Métré (LL).xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

X26.T07 Plan.pdfPDF
X26.T07 Plan.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile