Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Geodeetilised tööd geodeetilis-õigusliku dokumentatsiooni koostamiseks avalike teede hõivatud maade omandiõiguse reguleerimiseks – 5 ülesannet

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
17. juuli 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Teenused
Viide
2026/BZP 00333199/01
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
Świętokrzyskie, Poola
Avaldatud
24. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

9. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

10. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

17. juuli 2026

VõidutõenäosusPRO
🔒
Uuenda Professionaalseks
Vaadake oma hinnangulist võidutõenäosust ajalooliste andmete põhjal.
Uuenda Professionaalseks →
Ostja analüütikaPRO
🔒
Avage ostja analüütika
Vaadake kulutusmustreid, eelistatud menetlusi ja palju muud.
Uuenda Professionaalseks →
Sektori ülevaatedPRO
🔒
Avage sektori ülevaated
Vaadake keskmisi võiduhindu, konkurentsi tasemeid ja turutrende.
Uuenda Professionaalseks →
Eelarve
Ei avaldata
Kestus
3 kuud
Asukoht
Świętokrzyskie
Tüüp
Teenused
Turu võrdlus
Keskm. võiduhind
€496,142
Keskm. pakkumiste arv
0.6
Konkurents
Madal
VKE võitjad
93%
25,840 Analüüsitud hanked

Algne hanke kirjeldus

„Wykonanie pracy geodezyjnej polegającej na sporządzeniu dokumentacji geodezyjno – prawnej służącej do uregulowania własności gruntów zajętych pod drogę publiczną” - 5 Zadań

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

18 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Notice PDFPDF
08dedda5-9843-d62c-2028-230001af1bdd.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Ogłoszenie o zamówieniu - dost. cyfr..pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu - dost. cyfr..pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Ogłoszenie o zamówieniu- skan.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu- skan.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SWZ- dost. cyfr..pdfPDF
SWZ- dost. cyfr..pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SWZ - skan.pdfPDF
SWZ - skan.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 10 - Wykaz usług.docxDOC
Załącznik nr 10 - Wykaz usług.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 11 - Wykaz osób.docxDOC
Załącznik nr 11 - Wykaz osób.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 1 - OPZ.pdfPDF
Załącznik nr 1 - OPZ.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.docxDOC
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 3a - Oświadczenie dot. spełniania warunków udziału w postępowaniu p...DOC
Załącznik nr 3a - Oświadczenie dot. spełniani...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 3 - Oświadczenie wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępow...DOC
Załącznik nr 3 - Oświadczenie wykonawcy o spe...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 4a - Oświadczenie dot. braku podstaw do wykluczenia podmiotu udostę...DOC
Załącznik nr 4a - Oświadczenie dot. braku pod...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 4 - Oświadczenie wykonawcy dot. braku podstaw do wykluczenia.docxDOC
Załącznik nr 4 - Oświadczenie wykonawcy dot. ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 5 - Wzór umowy.pdfPDF
Załącznik nr 5 - Wzór umowy.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 6 -Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie z...DOC
Załącznik nr 6 -Oświadczenie Wykonawców wspól...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 7 - Oświadczenie o braku przynależności do tej samej grupy kapitało...DOC
Załącznik nr 7 - Oświadczenie o braku przynal...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 8 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docxDOC
Załącznik nr 8 - Zobowiązanie podmiotu udostę...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 9 - Oświadczenie o aktualności informacji.docxDOC
Załącznik nr 9 - Oświadczenie o aktualności i...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile