Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Prudniki maakonna teedeinfrastruktuuri taastamine pärast 2024. aasta septembri üleujutust. Ülesanne nr 5 - maakonnatee nr 1613 O, marsruut Prudnik-Śmicz, taastamine koos hävinud teedeinfrastruktuuriga

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
30. juuli 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Ehitus
Viide
2026/BZP 00336864/01
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
Opolskie, Poola
Avaldatud
26. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

10. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

23. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

30. juuli 2026

VõidutõenäosusPRO
🔒
Uuenda Professionaalseks
Vaadake oma hinnangulist võidutõenäosust ajalooliste andmete põhjal.
Uuenda Professionaalseks →
Ostja analüütikaPRO
🔒
Avage ostja analüütika
Vaadake kulutusmustreid, eelistatud menetlusi ja palju muud.
Uuenda Professionaalseks →
Sektori ülevaatedPRO
🔒
Avage sektori ülevaated
Vaadake keskmisi võiduhindu, konkurentsi tasemeid ja turutrende.
Uuenda Professionaalseks →
Eelarve
Ei avaldata
Kestus
Pole määratud
Asukoht
Opolskie
Tüüp
Ehitus
Turu võrdlus
Keskm. võiduhind
€12,641,706
Keskm. pakkumiste arv
0.1
Konkurents
Madal
VKE võitjad
86%
133,693 Analüüsitud hanked

Algne hanke kirjeldus

Odbudowa infrastruktury drogowej Powiatu Prudnickiego po powodzi we wrześniu 2024 r. Zadanie nr 5 - odbudowa drogi powiatowej nr 1613 O relacji Prudnik-Śmicz wraz ze zniszczoną infrastrukturą drogową

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

6 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Notice PDFPDF
08dede77-1f84-3f3a-ebd1-6500012aba0b.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Projekt Techniczny Zadanie nr 5_Odbudowa drogi powiatowej nr 1613 O .pdfPDF
Projekt Techniczny Zadanie nr 5_Odbudowa drog...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Przedmiar Robót.pdfPDF
Przedmiar Robót.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Specyfikacje Techniczne Zadanie nr 5 DP 1613 O, relacji Prudnik - Śmicz.pdfPDF
Specyfikacje Techniczne Zadanie nr 5 DP 1613 ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SWZ.docxDOC
SWZ.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile