Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Radioaktiivsuse proovivõtu ja mõõtmise programmi rakendamine atmosfääris, maapinnas, veekeskkonnas ja toiduahelas Föderaalsele Tuumaohutuse Agentuurile 2027-2030

Avatud
Tähtaeg
28 päeva jäänud
30. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
20260401TVA
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
Belgium
Avaldatud
26. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

25. juuni 2026

Küsimuste tähtaeg

23. september 2026

Esitamise tähtaeg

30. september 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
4 kuud
Asukoht
Belgium
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

La surveillance radiologique du territoire belge repose notamment sur un programme de prélèvements périodiques de nombreux échantillons de différents composants environnementaux sur l’ensemble du territoire national, en particulier à proximité des sites nucléaires, en Région de Bruxelles-Capitale et à la côte belge, ainsi que sur des analyses de la radioactivité. Ce programme d’échantillonnage fait l’objet du présent marché.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

16 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-237e590b-f206-45fb-9f39-c9a051bb...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ESPD_request_NL.pdfPDF
espd-request-237e590b-f206-45fb-9f39-c9a051bb...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SRT&NORM-Bestek_2027-2030_NL_v20260622-SIGNED.pdfPDF
SRT&NORM-Bestek_2027-2030_NL_v20260622-SIGNED...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SRT&NORM-CdCharge_2027-2030_FR_v20260622-SIGNED.pdfPDF
SRT&NORM-CdCharge_2027-2030_FR_v20260622-SIGN...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TENDER-SRT-C1-Formulaire_d'offre_FR.docxDOC
TENDER-SRT-C1-Formulaire_d'offre_FR.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TENDER-SRT-C1-Offerteformulier_NL.docxDOC
TENDER-SRT-C1-Offerteformulier_NL.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TENDER-SRT-C2-C3-Specifications_Price_Tables_FR.xlsxXLS
TENDER-SRT-C2-C3-Specifications_Price_Tables_...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TENDER-SRT-C2-C3-Specifications_Price_Tables_NL.xlsxXLS
TENDER-SRT-C2-C3-Specifications_Price_Tables_...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TENDER-SRT-C5-Detection_Limits_and-Units_FR.xlsxXLS
TENDER-SRT-C5-Detection_Limits_and-Units_FR.x...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TENDER-SRT-C5-Detection_Limits_and-Units_NL.xlsxXLS
TENDER-SRT-C5-Detection_Limits_and-Units_NL.x...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TENDER-SRT-C6-Measurements_Template_v2027.01.01.xlsxXLS
TENDER-SRT-C6-Measurements_Template_v2027.01....

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TENDER-SRT-C7-Monitoring_Points_v2026.01.01_FR.xlsxXLS
TENDER-SRT-C7-Monitoring_Points_v2026.01.01_F...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TENDER-SRT-C7-Monitoring_Points_v2026.01.01_NL.xlsxXLS
TENDER-SRT-C7-Monitoring_Points_v2026.01.01_N...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TENDER-SRT-Cx-Equipment_inventory_FR.xlsxXLS
TENDER-SRT-Cx-Equipment_inventory_FR.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TENDER-SRT-Cx-Equipment_inventory_NL.xlsxXLS
TENDER-SRT-Cx-Equipment_inventory_NL.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile