Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Viie (5) ühe teenusepakkuja raamlepingu loomine professionaalsete teenuste osutamiseks St Vincent’s University Hospitali (SVUH) kapitali- ja muude tööde jaoks

Avatud
Tähtaeg
22 päeva jäänud
25. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
SVUH-26015
Väärtus
€10,000,000
Asukoht
IE, Ireland
Avaldatud
26. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

6. august 2026

Küsimuste tähtaeg

18. september 2026

Esitamise tähtaeg

25. september 2026

Eelarve
€10,000,000
Kestus
48 kuud
Asukoht
IE
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Notes and instructions: Please upload your submission as a single compressed (.zip) file using standard tools such as "WinZip" or equivalent. Please specify in your overarching folder filename if you have used other tools, such as 7zip or equivalent. Please allow ample time in advance of the expiry of the deadline for submissions, for you to submit and upload your offer. Please avail of the guidance videos and material available in the "Help" section of eTenders.gov.ie. The deadline for submissi

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

8 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
8771705_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SVUH-260015 Appendix 10 - SVUH Standard Terms and Conditions for SOWs.pdfPDF
SVUH-260015 Appendix 10 - SVUH Standard Terms...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SVUH-26015 Appendix 5 - Model Framework Agreement and Statement of Works (SOW).d...DOC
SVUH-26015 Appendix 5 - Model Framework Agree...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SVUH-26015 Appendix 6 - COE1_v2.j_Consultancy_Technical_30-09-2024.docxDOC
SVUH-26015 Appendix 6 - COE1_v2.j_Consultancy...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SVUH-26015 Appendix 8 - Tenderer's Response Document.docxDOC
SVUH-26015 Appendix 8 - Tenderer's Response D...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SVUH-26015 Appendix 9 - European Single Procurement Document.pdfPDF
SVUH-26015 Appendix 9 - European Single Procu...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SVUH-26015_Clarification Schedule_ v1.0.pdfPDF
SVUH-26015_Clarification Schedule_ v1.0.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SVUH-26015 Framework Agreements for Professional Services for Minor Works at SVU...DOC
SVUH-26015 Framework Agreements for Professio...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile