Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

57/53/4/26/099 Liin 39: Montzen / Welkenraedt - Montzen - Betoonrajad ja ümbrus

Avatud
Tähtaeg
15 päeva jäänud
15. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
5753426099
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE332, Belgium
Avaldatud
24. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

13. august 2026

Küsimuste tähtaeg

8. september 2026

Esitamise tähtaeg

15. september 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
5 kuud
Asukoht
BE332
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Les travaux consistent : - À la mise en conformité (profondeur, …) et au bétonnage des pistes circulation ; - À la remise en ordre des abords.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

5 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5753426099 Cahier Spécial des Charges.pdfPDF
5753426099 Cahier Spécial des Charges.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5753426099 formulaire d'offre.docxDOC
5753426099 formulaire d'offre.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5753426099 Métré récapitulatif.xlsXLS
5753426099 Métré récapitulatif.xls

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5753426099 PSSa.pdfPDF
5753426099 PSSa.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile