Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

TEN2600141 - Pakkumiskutse 44 ühiku ehitamiseks Lios na Ri, Cootehill, Co. Cavanis Cavan County Councili jaoks

Suletud
Tähtaeg
0 päeva jäänud
31. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
TEN2600141
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
IE041, Ireland
Avaldatud
24. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

21. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

24. august 2026

Esitamise tähtaeg

31. august 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
18 kuud
Asukoht
IE041
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

TEN2600141 - CfT for Construction of 44 Units at Lios na Ri, Cootehill, Co. Cavan for Cavan County Council. Please refer to Tender Documents for further details.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

18 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

1. Suitability Assessment.zipZIP
1. Suitability Assessment.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

2. Volume A - Works Requirements.zipZIP
2. Volume A - Works Requirements.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

3. Volume B - Tender and Schedule.zipZIP
3. Volume B - Tender and Schedule.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

4. Volume C - Pricing Documents.zipZIP
4. Volume C - Pricing Documents.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5. Volume D - Information Documents.zipZIP
5. Volume D - Information Documents.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

6. Instructions to Tenderers.zipZIP
6. Instructions to Tenderers.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Contract Notice PDFPDF
8674314_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BuildSoft.zipZIP
BuildSoft.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CLARIFICATION 1 Response.pdfPDF
CLARIFICATION 1 Response.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CLARIFICATION 2 Response.pdfPDF
CLARIFICATION 2 Response.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CLARIFICATION 3 Response.pdfPDF
CLARIFICATION 3 Response.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CLARIFICATION 4 Response.pdfPDF
CLARIFICATION 4 Response.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CLARIFICATION 5 Response.pdfPDF
CLARIFICATION 5 Response.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CLARIFICATION 6 Response.pdfPDF
CLARIFICATION 6 Response.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CLARIFICATION 7 Response.pdfPDF
CLARIFICATION 7 Response.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CLARIFICATION 8 Response.pdfPDF
CLARIFICATION 8 Response.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CLARIFICATION 9 response.pdfPDF
CLARIFICATION 9 response.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Schedule of Tender Documents- Lios Na Rí.pdfPDF
Schedule of Tender Documents- Lios Na Rí.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile