Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

N870 Rachecourt'i ristmiku ja selle kiiruspiirangute katte uuendamine

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
19. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
MI.O8.08.02-26-838
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE341, Belgium
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

17. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

12. august 2026

Esitamise tähtaeg

19. august 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
6 kuud
Asukoht
BE341
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Le présent marché est un marché de travaux. Ce marché porte sur le renouvellement du revêtement de la traversée de Rachecourt et sur la modification ou élimination de certains ralentisseurs. Les travaux s’effectuent sur le réseau IIIa. Le détail des travaux est repris dans les clauses techniques et le métré récapitulatif annexés au présent cahier spécial des charges.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

12 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26-838 - 00 - Comment soumettre une offre ou demande de participation pour les e...PDF
26-838 - 00 - Comment soumettre une offre ou ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26-838 - 01 - CSC signé.pdfPDF
26-838 - 01b - CSC signé modifié 17-07-2026 ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26-838 - 02 - Annexes techniques.zipZIP
26-838 - 02 - Annexes techniques.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26-838 - 03 - Plan de sécurité.pdfPDF
26-838 - 03 - Plan de sécurité.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26-838 - 04a - FTx - REVy.pdfPDF
26-838 - 04a - FTx - REVy.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26-838 - 04b - Récapitulatif des FT.pdfPDF
26-838 - 04b - Récapitulatif des FT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26-838 - 05 - Offre.docxDOC
26-838 - 05 - Offre.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26-838 - 06 - Métré récapitulatif.xlsXLS
26-838 - 06b - Métré récapitulatif modifié 17...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26-838 - 07 - Annexes au métré.pdfPDF
26-838 - 07b - Annexes au métré modifié 17-07...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26-838 - 08 - Recours au Conseil d'Etat.pdfPDF
26-838 - 08 - Recours au Conseil d'Etat.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26-838 - 09 - Justificatif de l'avis rectificatif n°1.pdfPDF
26-838 - 09 - Justificatif de l'avis rectific...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile