Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Renoveerimistööd MDF horizon 2.25 Hoone ümberehitus ja laiendamine aadressil Rue Jean-Baptiste Loriaux 1 - 6210 Frasnes-Lez-Gosselies

Avatud
Tähtaeg
28 päeva jäänud
30. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
2026/01
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE32B, Belgium
Avaldatud
26. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

19. august 2026

Küsimuste tähtaeg

23. september 2026

Esitamise tähtaeg

30. september 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
Pole määratud
Asukoht
BE32B
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Dans le cadre de son plan de rénovation de ses bâtiments intitulé « Travaux de rénovation MDF horizon 2.25 », la présente procédure de marché public porte sur la transformation et l’extension d’un bâtiment situé Rue Jean-Baptiste Loriaux 1 - 6210 Frasnes-Lez-Gosselies (Les Bons Villers) - Cadastré section B 5g, 4k & 5e. Le marché inclut les travaux nécessaires pour la livraison d’un bâtiment ‘clef sur porte’. Les travaux comportent 2 phases : - Phase 1 : rez-de-chaussée - Phase 2 : étage

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

24 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 1_Formulaire offre.xlsxXLS
Annexe 1_Formulaire offre.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2a_Métré-Gros Oeuvre Toiture V1.xlsxXLS
Annexe 2a_Métré-Gros Oeuvre Toiture V1.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2a_Métré-Gros Oeuvre Toiture.xlsxXLS
Annexe 2a_Métré-Gros Oeuvre Toiture.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2b_Métré Chapes Carrelages V1.xlsxXLS
Annexe 2b_Métré Chapes Carrelages V1.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2b_Métré Chapes Carrelages.xlsxXLS
Annexe 2b_Métré Chapes Carrelages.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2c_Métré-Châssis V1.xlsxXLS
Annexe 2c_Métré-Châssis V1.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2c_Métré-Châssis.xlsxXLS
Annexe 2c_Métré-Châssis.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2d_Métré-Chauffage Sanitaires V1.xlsxXLS
Annexe 2d_Métré-Chauffage Sanitaires V1.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2d_Métré-Chauffage Sanitaires.xlsxXLS
Annexe 2d_Métré-Chauffage Sanitaires.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2e_Métré-Electricite V1.xlsxXLS
Annexe 2e_Métré-Electricite V1.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2e_Métré-Electricite.xlsxXLS
Annexe 2e_Métré-Electricite.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2f_Métré-Menuiseries intérieures V1.xlsxXLS
Annexe 2f_Métré-Menuiseries intérieures V1.xl...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2f_Métré-Menuiseries intérieures.xlsxXLS
Annexe 2f_Métré-Menuiseries intérieures.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2g_Métré-Ventilation V1.xlsxXLS
Annexe 2g_Métré-Ventilation V1.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2g_Métré-Ventilation.xlsxXLS
Annexe 2g_Métré-Ventilation.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2h_Métré-Plafonnage V1.xlsxXLS
Annexe 2h_Métré-Plafonnage V1.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2h_Métré-Plafonnage.xlsxXLS
Annexe 2h_Métré-Plafonnage.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2i_Métré récapitulatif V1.xlsxXLS
Annexe 2i_Métré récapitulatif V1.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2i_Métré récapitulatif.xlsxXLS
Annexe 2i_Métré récapitulatif.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 3_AttestationVisite.docxDOC
Annexe 3_AttestationVisite.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 4_PLANS A3.pdfPDF
Annexe 4_PLANS A3.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 5_Reportage photos.pdfPDF
Annexe 5_Reportage photos.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CCh_ClausesAdministratives_Extension.docx.pdfPDF
CCh_ClausesAdministratives_Extension.docx.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile