Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

FCC/112/26 Mitme osapoole raamlepingu projekteerimis- ja ehitustööde (vahemik 20–60 miljonit eurot) rajamine, esialgse lepinguga a. Blakestown Cross, b. Woodside Swords ja c. Park Rd Rush Fingali maakonna nõukogule

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
12. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
7926270
Väärtus
€200,000,000
Asukoht
IE061, Ireland
Avaldatud
25. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

23. aprill 2026

Küsimuste tähtaeg

5. august 2026

Esitamise tähtaeg

12. august 2026

Eelarve
€200,000,000
Kestus
48 kuud
Asukoht
IE061
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Establishment of a Multi Supplier Design and Build Contractor Framework for Design and Build Works ranging from €20m-€60m with an initial contract for the Design and Construction of 30 No. Apartments and Associated Works at Blakestown Cross, Mulhuddart, Dublin 15, 34 No Dwellings and Associated Works at Woodside, Swords, Co Dublin and 32 No. Dwellings and Associated Works, Park Rd., Kenure, Rush Co Dublin for Fingal County Council.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

15 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

23FG10 Woodside Swords_Drawing Register.pdfPDF
23FG10 Woodside Swords_Drawing Register.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

23FG10 Woodside Swords_Planting Schedule.xlsxXLS
23FG10 Woodside Swords_Planting Schedule.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

23FGF10 Woodside Swords_NBS Specification.pdfPDF
23FGF10 Woodside Swords_NBS Specification.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Contract Notice PDFPDF
7926270_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Addendum 04.zipZIP
Addendum 04.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Addendum 06.zipZIP
Addendum 06.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Addendum 07.zipZIP
Addendum 07.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Addendum 08.zipZIP
Addendum 08.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Addendum 09.zipZIP
Addendum 09.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Addendum 09.zipZIP
Addendum 09.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Blakestown Background Info D.1 D.2 and D.3.zipZIP
Blakestown Background Info D.1 D.2 and D.3.zi...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Blakestown Background Info D.4 D.5 and D.6.zipZIP
Blakestown Background Info D.4 D.5 and D.6.zi...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Blakestown Vol A B and C.zipZIP
Blakestown Vol A B and C.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

FCC 112 26 Addendum 01.zipZIP
FCC 112 26 Addendum 01.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

FCC 112 26 Addendum 2.zipZIP
FCC 112 26 Addendum 2.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile