Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Kõrgelt spetsialiseerunud strateegiliste ja juhtimistoetuse teenuste osutamine teaduse, innovatsiooni ja organisatsiooni arengu valdkonnas VIVESi rakenduskõrgkoolile, eriti seoses teadus- ja innovatsiooniettevõtlusüksuse tegevuse ja arenguga.

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
20. juuli 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
VIV2025/149a
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE254, Belgium
Avaldatud
26. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

8. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

13. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

20. juuli 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
Pole määratud
Asukoht
BE254
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

De opdracht heeft tot voorwerp het verlenen van hooggespecialiseerde, geïntegreerde en resultaatsgerichte diensten inzake strategisch management, organisatieontwikkeling, onderzoek en innovatie ten behoeve van VIVES Hogeschool, met bijzondere focus op de verdere ontwikkeling en optimalisatie van de Business Unit Onderzoek & Innovatie.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

3 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

VIV2025149_2026_06_16_Selectieleidraad dienstverlening.pdfPDF
VIV2025149_2026_06_16_Selectieleidraad dienst...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

VIV2025149_2026_06_16_Selectieleidraad dienstverlening.pdfPDF
VIV2025149_2026_06_16_Selectieleidraad dienst...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile