Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Kavandusteenused taskukohase üürimajutuse sotsiaalelamute ehitusprojekti jaoks Calle Santiago Rusiñol S/N, Granadas.

Avatud
Tähtaeg
5 päeva jäänud
7. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
132525
Väärtus
€263,800
Asukoht
ES614, Spain
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

7. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

31. august 2026

Esitamise tähtaeg

7. september 2026

Eelarve
€263,800
Kestus
30 kuud
Asukoht
ES614
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Servicios de Redacción del Proyecto de Edificación de una promoción de viviendas protegidas para alquiler asequible en la calle Santiago Rusiñol S/N, en Granada

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

8 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Documento adicional: Acuerdo Inicio.pdfPDF
Acuerdo Inicio.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Documento adicional: Aprobacion Expediente.pdfPDF
Aprobacion Expediente.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Documento adicional: Insuficiencia de Medios.pdfPDF
Insuficiencia de Medios.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Documento adicional: Memoria Justificativa.pdfPDF
Memoria Justificativa.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Documento adicional: Pl_EmplazamientoyDelimitacion_GRANADA.pdfPDF
Pl_EmplazamientoyDelimitacion_GRANADA.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Pliego administrativo (PCAP): Pliego Clausulas Administrativas Particulares.pdfPDF
Pliego Clausulas Administrativas Particulares...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Pliego tecnico (PPT): Pliego Prescripciones Tecnicas.pdfPDF
Pliego Prescripciones Tecnicas.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Detalle de la licitacionDOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile