Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Rahvusvaheline avalik hankemenetlus nr 712/2026 – Rutiinse klaasiklaaside värvimislahuse hankimine, mis on valmis lugemiseks, koos seadmete paigutamisega laenutuskorras 36 (kolmkümmend kuus) kuuks

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
11. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
17862/2026
Väärtus
€362,400
Asukoht
PT, Portugal
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

13. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

4. august 2026

Esitamise tähtaeg

11. august 2026

Eelarve
€362,400
Kestus
Pole määratud
Asukoht
PT
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Concurso Público Internacional nº 712/2026 – Aquisição de Solução de coloração de lâminas de rotina prontas para leitura com colocação de equipamentos em regime de comodato para um período de 36 (trin. Aquisição de bens móveis. Reagentes e meios de contraste

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

2 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Peças do procedimentoDOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Anúncio (Diário da República)PDF
419966806.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile