Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

53-BYM-2026 Raamleping elektriliste teenindussõidukite rendiks linna keskkonnaametile

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
13. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
2026-112508
Väärtus
kr24,000,000
Asukoht
Oslo og Viken, Norway
Avaldatud
24. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

30. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

6. august 2026

Esitamise tähtaeg

13. august 2026

Eelarve
kr24,000,000
Kestus
Pole määratud
Asukoht
Oslo og Viken
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Oppdragsgiver skal anskaffe Rammeavtale for leie av elektriske tjenestebiler til Bymiljøetaten. Formålet med rammeavtalen er å dekke Bymiljøetatens løpende behov for leie av elektriske kjøretøy for persontransport i forbindelse med utførelse av tjenesteoppdrag. Kjøretøyene brukes bl.a. til befaring/kontrolloppdrag der interne/eksterne leverandører har utført arbeid for BYM, samt befaring av etatens anlegg og eiendommer. Anskaffelsen bygger på at det skal leveres et standardutvalg av kjøretøyer

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

1 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

External Tender DocumentsDOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile