Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

AVATUD ELEKTROONILISE HANKEMENETLUSE VÄLJAKUULUTAMINE Toiduvarude tarnimine DYPA Ioannina BN.S., Teenindus

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
5. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
26PROC019475521
Väärtus
€69,393
Asukoht
EL543, Greece
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

20. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

29. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

5. august 2026

Eelarve
€69,393
Kestus
11 kuud
Asukoht
EL543
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

15000000-8 Τρόφιμα (ΤΜΗΜΑ Γ : «ΕΙΔΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ-ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ») | 15000000-8 Τρόφιμα (ΤΜΗΜΑ Ε : «ΕΙΔΗ ΓΑΛΑΚΤΟΠΩΛΕΙΟΥ» ) | 15000000-8 Τρόφιμα (ΤΜΗΜΑ Δ : «ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΟΠΩΛΕΙΟΥ») | 15000000-8 Τρόφιμα (ΤΜΗΜΑ Α : «ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ») | 15000000-8 Τρόφιμα (ΤΜΗΜΑ ΣΤ : «ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ -ΓΑΛΑ» ) | 15000000-8 Τρόφιμα (ΤΜΗΜΑ Β : «ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ»)

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

2 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Πλατφόρμα υποβολής προσφορώνDOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Διακήρυξη 26PROC019475521 (PDF)PDF
26PROC019475521.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile