Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Kahe tootmisvõimekusega uue fotokopeermasinaga rendileping, koos täieliku hoolduslepinguga, 5-aastaseks perioodiks, Liège'i linna trükikeskusele

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
14. juuli 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
2025-053-CIN
Väärtus
€221,074
Asukoht
BE332, Belgium
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

10. juuni 2026

Küsimuste tähtaeg

7. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

14. juuli 2026

Eelarve
€221,074
Kestus
8 kuud
Asukoht
BE332
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Käesoleva hankelepingu objektiks on kahe tootmisvõimekusega uue fotokopeermasinaga rendileping, koos täieliku hoolduslepinguga, 5-aastaseks perioodiks, mis on mõeldud Liège'i linna trükikeskusele.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

6 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Cahier des chargesPDF
CSC_2025-053-CIN_V2_signé.PDF

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Formulaire d'offre et inventaireDOC
CSC_2025-053_Formulaire d'offre et inventaire...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

formulairePMEDOC
CSC_2025-053_formulairePME.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

modèle de déclaration bancaireDOC
CSC_2025-053_modèle de déclaration bancaire.d...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

DUMEPDF
DUME_Version pdf pour info.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile