Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

PAKKUMUS NR. 28/2026 MIKROBIOLOOGILISTE UURINGUTEKS MÕELDUD KAUBA „KEEMILISED REAKTIIVID“ TARNIMISE KOHTA.

Avatud
Tähtaeg
10 päeva jäänud
11. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
26PROC019609574
Väärtus
€196,657
Asukoht
EL611, Greece
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

11. august 2026

Küsimuste tähtaeg

4. september 2026

Esitamise tähtaeg

11. september 2026

Eelarve
€196,657
Kestus
12 kuud
Asukoht
EL611
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Διακήρυξη ΑΡ. 28/2026 του Ανοικτού Διαγωνισμού (άνω των ορίων), για την προμήθεια του είδους «ΧΗΜΙΚΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ» (ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ) με συνοδό εξοπλισμό, CPV 33696300-8, ΚΑΕ 1359, ΑΛΕ: 32302050000001 του Γ.Ν.Καρδίτσας.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

2 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Πλατφόρμα υποβολής προσφορώνDOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Διακήρυξη 26PROC019609574 (PDF)PDF
26PROC019609574.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile