Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Brüsseli linn Liin 0 Km 0.500 Võlv, millele pääseb ligi tugiseina kaudu raja 1 pool - Hooldustööd

Avatud
Tähtaeg
7 päeva jäänud
8. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
5753126093
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE100, Belgium
Avaldatud
25. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

9. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

1. september 2026

Esitamise tähtaeg

8. september 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
4 kuud
Asukoht
BE100
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Ville de Bruxelles Ligne 0 Km 0.500 Voûte accessible via le mur de soutènement côté voie 1 : - nettoyage par hydrosablage - réfection de maçonnerie de briques en recherche - rejointoiement de maçonnerie de briques - réfection de béton

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

3 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5753126093 BESTEK.zipZIP
5753126093 BESTEK.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5753126093 CSC.zipZIP
5753126093 CSC.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile