Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Løbende vedligeholdelse af veje og gader i byen og kommunen Kostrzyn - Renovering af asfaltbelægninger på veje, gader og fortove

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
28. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Byggeri
Reference
2026/BZP 00336688/01
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
Wielkopolskie, Polen
Udgivet
26. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

10. juli 2026

Frist for spørgsmål

21. juli 2026

Frist for tilbud

28. juli 2026

VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
Ikke oplyst
Varighed
Ikke angivet
Lokation
Wielkopolskie
Type
Byggeri
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€12,641,706
Gns. Tilbud
0.1
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
86%
133,693 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

Bieżące utrzymanie dróg i ulic na terenie miasta i gminy Kostrzyn- Remont nawierzchni bitumicznej dróg, ulic i chodników

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

5 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Notice PDFPDF
08dede74-6e5b-eab4-ebd1-6500012ab947.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Ogłoszenie o zamówieniu 10.07.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu 10.07.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załączniki 1-8 do SWZ.7zZIP
Załączniki 1-8 do SWZ.7z

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 9 Dokumentacja.7zZIP
Zał. nr 9 Dokumentacja.7z

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline