Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Genopbygning af vandindtag i landsbyen Pniówno i Wierzbica kommune

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
20. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Byggeri
Reference
2026/BZP 00320174/01
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
Lubelskie, Polen
Udgivet
24. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

2. juli 2026

Frist for spørgsmål

13. juli 2026

Frist for tilbud

20. juli 2026

VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
OrdregiverindsigtPRO
🔒
Lås op for ordregiverindsigt
Se forbrugsmønstre, foretrukne procedurer og mere.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
Ikke oplyst
Varighed
84 måneder
Lokation
Lubelskie
Type
Byggeri
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€12,641,706
Gns. Tilbud
0.1
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
86%
133,693 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

Przebudowa ujęcia wody w miejscowości Pniówno w gminie Wierzbica

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

12 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Notice PDFPDF
08ded82e-3cf7-db5e-92be-eb0001746b39.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja projektowa.7zZIP
Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja projekto...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 2 do SWZ - Projekt umowy.docxDOC
Załącznik Nr 2 do SWZ - Projekt umowy.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 3 do SWZ - Wzór formularza ofertowego.docxDOC
Załącznik Nr 3 do SWZ - Wzór formularza ofert...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenia wykonawcy-wykonawcy wspólnie składa...DOC
Załącznik Nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenia w...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 5 do SWZ - Wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby s...DOC
Załącznik Nr 5 do SWZ - Wzór oświadczenia p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 6 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających ...DOC
Załącznik Nr 6 do SWZ - Wzór oświadczenia W...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 7 do SWZ - Wzór wykazu robót budowlanych.docxDOC
Załącznik Nr 7 do SWZ - Wzór wykazu robót b...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 8 do SWZ - Wzór wykazu osób.docxDOC
Załącznik Nr 8 do SWZ - Wzór wykazu osób.do...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 9 do SWZ - Wzór oświadczenia o zachowaniu poufności.docxDOC
Załącznik Nr 9 do SWZ - Wzór oświadczenia o z...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline