Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Rammeaftale for foto- og videotjenester til Flevoland Provins

Åben
Frist
30 dage tilbage
1. oktober 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
573090
Værdi
€1
Lokation
Netherlands
Udgivet
24. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

11. juni 2026

Frist for spørgsmål

24. september 2026

Frist for tilbud

1. oktober 2026

Budget
€1
Varighed
Ikke angivet
Lokation
Netherlands
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Provinsens nuværende rammeaftale vedrørende trafikstyring, DTP og design udløber. Denne opgave omfattede levering af ydelser inden for trafikstyring, design, indholdsskabelse og DTP. Baseret på den nuværende situation er det besluttet at starte et nyt udbud for bedre at tilpasse sig de skiftende arbejdsmetoder inden for organisationen. Inden for kommunikationsekspertteamet produceres og udvikles der i stigende grad internt. Dette flytter behovet
EU-finansieret

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • EU funding compliance required

Dokumenter

22 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

TN573090 - EF04 Vooraankondiging die alleen ter informatie wordt gebruikt - alge...DOC
TN573090 - EF04 Vooraankondiging die alleen t... -- 195.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
TN573090 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN573090 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 239.9 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Aanbestedingsleidraad_Raamovereenkomst_EA_foto-_en_videodienstenDOC
Aanbestedingsleidraad_Raamovereenkomst_EA_fot... -- 406.2 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 10 - Kerncompetenties VideografiedienstenDOC
Bijlage 10 - Kerncompetenties Videografiedien... -- 38.4 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 11 - Standaard Verwerkersovereenkomst Provincie Flevoland 2024DOC
Bijlage 11 - Standaard Verwerkersovereenkomst... -- 148.7 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 12 - Contentkalender 2026 Q1_Q2DOC
Bijlage 12 - Contentkalender 2026 Q1_Q2 -- 57.7 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 13 - Huisstijlhandboek mei 2026DOC
Bijlage 13 - Huisstijlhandboek mei 2026 -- 12.8 MB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage_14 - Casus FotografieDOC
Bijlage_14 - Casus Fotografie -- 81.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 15 - Casus VideografieDOC
Bijlage 15 - Casus Videografie -- 88.1 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 16 - Verklaring ontbreken Russische betrokkenheidDOC
Bijlage 16 - Verklaring ontbreken Russische b... -- 22.9 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 1 - UEADOC
Bijlage 1 - UEA -- 564.0 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 1 - uea_573090_20260603133020DOC
Bijlage 1 - uea_573090_20260603133020 -- 564.0 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 2 - AanbestedingsvoorwaardenDOC
Bijlage 2 - Aanbestedingsvoorwaarden -- 154.1 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 3 -_Programma_van_EisenDOC
Bijlage 3 -_Programma_van_Eisen -- 125.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 4 - Algemene Rijksvoorwaarden voor het verstrekken van opdrachten tot he...DOC
Bijlage 4 - Algemene Rijksvoorwaarden voor he... -- 173.2 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 5 - Concept RaamovereenkomstDOC
Bijlage 5 - Concept Raamovereenkomst -- 61.9 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 6 Nadere-overeenkomst-bij-raamovereenkomstDOC
Bijlage 6 Nadere-overeenkomst-bij-raamovereen... -- 44.8 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 7 - Prijzenblad FotografieDOC
Bijlage 7 - Prijzenblad Fotografie -- 47.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 8 - Prijzenblad Videodiensten__DOC
Bijlage 8 - Prijzenblad Videodiensten__ -- 39.3 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 9 - Kerncompetenties Fotogafiediensten__DOC
Bijlage 9 - Kerncompetenties Fotogafiedienste... -- 38.4 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Indicatieve_planning_Raamovereenkomst_video-_en_fotodiensten_ten_behoeve_van_de_...DOC
Indicatieve_planning_Raamovereenkomst_video-_... -- 33.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
uea_573090_20260603133020DOC
uea_573090_20260603133020 -- 564.0 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline