Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Lejlighedsvise rengøringstjenester og tømning af offentlige skraldespande på Liège By's område

Åben
Frist
37 dage tilbage
8. oktober 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
GEP/2027-561-O/P
Værdi
€1,322,314
Lokation
BE332, Belgium
Udgivet
24. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

8. juli 2026

Frist for spørgsmål

1. oktober 2026

Frist for tilbud

8. oktober 2026

Budget
€1,322,314
Varighed
8 måneder
Lokation
BE332
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Prestations ponctuelles de nettoiement et de vidange de corbeilles publiques sur le territoire de la Ville de Liège

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

9 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2027-561 Cahier spécial des charges.PDFPDF
2027-561 Cahier spécial des charges.PDF

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Annexe 10 - Tram - Directives en matière d'accès et de sécurité.pdfPDF
Annexe 10 - Tram - Directives en matière d'ac...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Annexe 11 - Liste corbeilles.xlsxXLS
Annexe 11 - Liste corbeilles.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Annexe 13 - Inventaire lot 1 prestations ponctuelles de nettoiement.xlsxXLS
Annexe 13 - Inventaire lot 1 prestations ponc...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Annexe 14 - Inventaire lot 2 prestations de vidange de corbeilles.xlsxXLS
Annexe 14 - Inventaire lot 2 prestations de v...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Annexe 7 - Signalisation et barriérage de la Batte.pdfPDF
Annexe 7 - Signalisation et barriérage de la ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-850e1819-80cf-4c76-b52b-bcd133d4...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Formulaire d'offre.docxDOC
Formulaire d'offre.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline