Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Realisering af udstillingen "Projektionsrum til udstillingen Mennesker i Nationalmuseets historiske bygning"

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
10. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
N006/26/V00020874
Værdi
€1,200,000
Lokation
CZ0, Czechia
Udgivet
26. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

1. juli 2026

Frist for spørgsmål

3. juli 2026

Frist for tilbud

10. juli 2026

Budget
€1,200,000
Varighed
Ikke angivet
Lokation
CZ0
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Realizace výstavy Projekční místnost pro expozici Lidé v Historické budově Národního muzea - viz Výzva k podání nabídky

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

11 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

P10_ZD_Realizace+177_Cestne+prohlaseni+o+neexistenci+stretu+zajmu.docxDOC
P10_ZD_Realizace+177_Cestne+prohlaseni+o+neex...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P11_ZD_Realizace+177_Čestné+prohlášení+ke+společensky+odpovědnému+plnění+veřejné...DOC
P11_ZD_Realizace+177_Čestné+prohlášení+ke+spo...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P1_ZD+a+Smlouvy_177_Prováděcí+projekt.pdfPDF
P1_ZD+a+Smlouvy_177_Prováděcí+projekt.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P2_ZD+a+Smlouvy_Realizace+177_Výkaz+výměr.xlsxXLS
P2_ZD+a+Smlouvy_Realizace+177_Výkaz+výměr.xls...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P3_ZD+a+Smlouvy_Realizace+177_Seznam+schválených+materiálů.docxDOC
P3_ZD+a+Smlouvy_Realizace+177_Seznam+schválen...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P4_ZD+a+Smlouvy_Realizace+177_Seznam+poddodavatelů.docxDOC
P4_ZD+a+Smlouvy_Realizace+177_Seznam+poddodav...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P5_Smlouvy_Realizace+177_Technicko-stavební+možnosti+přesunu+hmot,+přístupové+ce...DOC
P5_Smlouvy_Realizace+177_Technicko-stavební+m...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P5_ZD_Realizace+177_Cestne+prohlaseni.docxDOC
P5_ZD_Realizace+177_Cestne+prohlaseni.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P6_Smlouvy_Realizace+177_Ochrana+vnitřních+prosor.pdfPDF
P6_Smlouvy_Realizace+177_Ochrana+vnitřních+pr...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P6_ZD_Realizace+177_Seznam+vyznamnych+dodavek.docxDOC
P6_ZD_Realizace+177_Seznam+vyznamnych+dodavek...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Vysvětlení zadávací dokumentace č. 1.docxDOC
Vysvětlení zadávací dokumentace č. 1.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline