Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Ombygning af lægeklinikker, badeværelser, mor-og-barn-rum, renovering af ambulatoriske klinikkers korridorer i GCUM-bygningen i Lisia Góra

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
17. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Byggeri
Reference
2026/BZP 00318894/01
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
Małopolskie, Polen
Udgivet
25. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

2. juli 2026

Frist for spørgsmål

10. juli 2026

Frist for tilbud

17. juli 2026

VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
Ikke oplyst
Varighed
36 måneder
Lokation
Małopolskie
Type
Byggeri
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€12,641,706
Gns. Tilbud
0.1
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
86%
133,693 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

Przebudowa gabinetów lekarskich, łazienek, pomieszczenia matki z dzieckiem, remont korytarzy POZ w budynku GCUM w Lisiej Górze

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

16 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Notice PDFPDF
08ded80f-7ffe-cf6d-92be-eb000174650f.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZaêÑcznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docxDOC
ZaêÑcznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.do... -- 73.8 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZaêÑcznik nr 1 do Umowy.docxDOC
ZaêÑcznik nr 1 do Umowy.docx -- 24.1 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZaêÑcznik nr 2 do SWZ - Oÿwiadczenie dotyczÑce wykluczenia art. 108 i 109 i ust....DOC
ZaêÑcznik nr 2 do SWZ - Oÿwiadczenie dotyczÑc... -- 68.0 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZaêÑcznik nr 3 do SWZ - Oÿwiadczenie dotyczÑce speênienia warunków(1).docxDOC
ZaêÑcznik nr 3 do SWZ - Oÿwiadczenie dotyczÑc... -- 67.9 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZaêÑcznik nr 4 do SWZ - Oÿwiadczenie wykonawców wspólnie ubiegajÑcych si⌐(1).doc...DOC
ZaêÑcznik nr 4 do SWZ - Oÿwiadczenie wykonawc... -- 66.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZaêÑcznik nr 5 do SWZ - ZobowiÑzanie Podmiotu(1).docxDOC
ZaêÑcznik nr 5 do SWZ - ZobowiÑzanie Podmiotu... -- 66.7 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZaêÑcznik nr 6 do SWZ - Wykaz robót budowlanych(1).docxDOC
ZaêÑcznik nr 6 do SWZ - Wykaz robót budowlany... -- 67.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZaêÑcznik nr 7.1 do SWZ - Przedmiar remont gabinetów lekarskich.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 7.1 do SWZ - Przedmiar remont ga... -- 304.3 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZaêÑcznik nr 7.2 do SWZ - Przedmiar êazienek i pokoju matki dziecka.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 7.2 do SWZ - Przedmiar êazienek ... -- 233.7 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZaêÑcznik nr 7.3 do SWZ - Dokumentacja techniczna.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 7.3 do SWZ - Dokumentacja techni... -- 3.7 MB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZaêÑcznik nr 7 do SWZ - Przedmiar remont korytarzy.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 7 do SWZ - Przedmiar remont kor... -- 111.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZaêÑcznik nr 8 do SWZ - Oÿwiadczenie o braku powiÑzaΣ osobowych i kapitaêowych z...DOC
ZaêÑcznik nr 8 do SWZ - Oÿwiadczenie o braku ... -- 52.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZaêÑcznik nr 9 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 9 do SWZ - Projektowane postanow... -- 394.1 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline