Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

AWV/VW/2026/2_Nybyggeri, ændringer, fjernelse og vedligeholdelse af variable informationstavler (30 km/t zone) i skoleomgivelser langs regionale veje i Flandern

Åben
Frist
7 dage tilbage
8. september 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
AWV/VW/2026/2
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BEZZZ, Belgium
Udgivet
25. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

28. august 2026

Frist for spørgsmål

1. september 2026

Frist for tilbud

8. september 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
4 måneder
Lokation
BEZZZ
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Deze opdracht heeft als voorwerp het leveren, plaatsen, vervangen en onderhouden van apparatuur die deel uitmaakt van biflash- en dynamische zone 30 installaties langsheen de gewestwegen (en zijstraten) in beheer van het Vlaams Gewest. Hiertoe behoren ook de centrale applicaties die de aansturing van deze installaties verzorgen (o.m. de kalenderwebsite, de Centrale Master Controller-software en communicatiekoppelvlakken met het afstandsbewakingssysteem).

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

18 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_Bestek_publicatie.pdfPDF
AWV-VW-2026-2_Bestek_publicatie.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_Bijlage1_Offerteformulier.docxDOC
AWV-VW-2026-2_Bijlage1_Offerteformulier.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_Bijlage 1 Offerte_Lijst van te verwerken materialen.docxDOC
AWV-VW-2026-2_Bijlage 1 Offerte_Lijst van te ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_Bijlage2_Samenvattende Opmeting.xlsxXLS
AWV-VW-2026-2_Bijlage2_Samenvattende Opmeting...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_Bijlage2_Samenvattende opmeting_RB3.xlsxXLS
AWV-VW-2026-2_Bijlage2_Samenvattende opmeting...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_Bijlage3_Modeldocument attest verzekeringen.docxDOC
AWV-VW-2026-2_Bijlage3_Modeldocument attest v...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_Bijlage4_VERBINTENIS TERBESCHIKKINGSTELLING MIDDELEN.docxDOC
AWV-VW-2026-2_Bijlage4_VERBINTENIS TERBESCHIK...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_Bijlage5_verwerkersovereenkomst.docxDOC
AWV-VW-2026-2_Bijlage5_verwerkersovereenkomst...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_Bijlage6_MOW BIM-uitvoeringsplan.pdfPDF
AWV-VW-2026-2_Bijlage6_MOW BIM-uitvoeringspla...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_BijlageG_VGP.pdfPDF
AWV-VW-2026-2_BijlageG_VGP.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_BijlageH_Overeenkomst inzake (cyber)beveiliging.pdfPDF
AWV-VW-2026-2_BijlageH_Overeenkomst inzake (c...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_Bijlage_Templates inspectiefiche.pdfPDF
AWV-VW-2026-2_Bijlage_Templates inspectiefich...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_rechtzettingsbericht 1.pdfPDF
AWV-VW-2026-2_rechtzettingsbericht 1.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_rechtzettingsbericht 2.pdfPDF
AWV-VW-2026-2_rechtzettingsbericht 2.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
AWV-VW-2026-2_rechtzettingsbericht 3.pdfPDF
AWV-VW-2026-2_rechtzettingsbericht 3.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ESPD_request_NL.pdfPDF
espd-request-1ec8e98b-300c-459b-bc38-acd882f3...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
MOW_e-procurement_instructies_ingeven-offerteprijzen.pdfPDF
MOW_e-procurement_instructies_ingeven-offerte...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline