Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Etablering af en flerpartsaftale for levering af brugerdefinerede tandapparater til Cork University Dental School and Hospital.

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
13. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
UCC-2026-21
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
IE053, Ireland
Udgivet
24. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

17. juni 2026

Frist for spørgsmål

6. juli 2026

Frist for tilbud

13. juli 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
48 måneder
Lokation
IE053
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

The Contracting Authority proposes to engage in a competitive process for the establishment of a multi-party framework agreement. A framework agreement constitutes a means of establishing overall terms and conditions in accordance with which, for a specified duration, individual contracts may or may not be awarded.: Lot 1 Removable + Fixed Prosthodontics Lot 2 Implant Retained Prosthodontics Lot 3 Orthodontic Appliances Lot 4 Digitisation of Study Mode Lot 5 Urgent Prosthodontics Lot 6 Urgent Or

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

2 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Contract Notice PDFPDF
8414315_contract_notice.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UCC-2026-21 Tender Documents.tarDOC
UCC-2026-21 Tender Documents.tar

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline