Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Genopbygning af vej til landbrugsjord som led i opgaven "Fase I af genopbygning af adgangsvej til landbrugsjord Radziechowy til Przybędza ved km 0+334 – 0+766 matrikel nr. 4138/2"

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
20. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Byggeri
Reference
2026/BZP 00322972/01
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
Śląskie, Polen
Udgivet
26. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

3. juli 2026

Frist for spørgsmål

13. juli 2026

Frist for tilbud

20. juli 2026

VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
Ikke oplyst
Varighed
Ikke angivet
Lokation
Śląskie
Type
Byggeri
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€12,641,706
Gns. Tilbud
0.1
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
86%
133,693 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

Przebudowa drogi do gruntów rolnych w ramach zadania „I etap przebudowy drogi dojazdowej do gruntów rolnych Radziechowy do Przybędzy w km 0+334 – 0+766 działka ewid. nr 4138/2

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

13 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Notice PDFPDF
08ded8f9-57f2-d1b4-2028-230001c4dab7.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
OPIS RADZIECHOWY PRZYBĘDZA POPR.pdfPDF
OPIS RADZIECHOWY PRZYBĘDZA POPR.pdf -- 298.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
PRZEDMIAR DROGA DO GRUNTOW ROLNYCH PRZYBEDZA_A.pdfPDF
PRZEDMIAR DROGA DO GRUNTOW ROLNYCH PRZYBEDZA_... -- 331.9 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
RYS_4 DROGA DO GRUNTOW ROLNYCH PRZYBEDZA A3.pdfPDF
RYS_4 DROGA DO GRUNTOW ROLNYCH PRZYBEDZA A3.p... -- 571.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
RYS_5 DROGA DO GRUNTOW ROLNYCH PRZYBEDZA A3.pdfPDF
RYS_5 DROGA DO GRUNTOW ROLNYCH PRZYBEDZA A3.p... -- 587.3 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
SPEC RADZIECHOWY PRZYBĘDA POPR.pdfPDF
SPEC RADZIECHOWY PRZYBĘDA POPR.pdf -- 1.0 MB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik nr 3 do SWZ Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu w...DOC
Załącznik nr 3 do SWZ Oświadczenie o niepodle... -- 27.4 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załączniknr 4 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docxDOC
Załączniknr 4 do SWZ - Zobowiązanie podmiot... -- 23.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik nr 6 do SWZ Wykaz robót budowlanych.docxDOC
Załącznik nr 6 do SWZ Wykaz robót budowlanych... -- 16.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZAL NR 5 DO SWZ POGLĄDOWO Formularz ofertowy.pdfPDF
ZAL NR 5 DO SWZ POGLĄDOWO Formularz ofertowy.... -- 167.1 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdfPDF
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ROLNICZA DROGA Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdfPDF
ROLNICZA DROGA Specyfikacja Warunków Zamówien...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik nr 2 do SWZ Wzór umowy.docxDOC
Załącznik nr 2 do SWZ Wzór umowy.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline