Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Offentligt udbud uden offentliggørelse i Den Europæiske Unions Tidende (OJEU) til indkøb af backup-tjenester for INFARMED - National Authority of Medicines and Health Products, I.P.

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
17. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
19791/2026
Værdi
€128,214
Lokation
PT, Portugal
Udgivet
26. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

3. august 2026

Frist for spørgsmål

10. august 2026

Frist for tilbud

17. august 2026

Budget
€128,214
Varighed
Ikke angivet
Lokation
PT
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Concurso Público sem publicidade no Jornal Oficial da União Europeia (JOUE) para aquisição de serviços de backups para o INFARMED - Autoridade Nacional do Medicamento e Produtos de Saúde, I.P.. Aquisição de serviços. Serviços informáticos de segurança

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

2 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Peças do procedimentoDOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Anúncio (Diário da República)PDF
419969253.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline