Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Projekt 22.823B/1 - Kortrijk, anlæggelse af en kloakopsamler mellem Oudenaardsesteenweg og E17

Åben
Frist
10 dage tilbage
11. september 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
22823B/1
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE254, Belgium
Udgivet
24. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

30. juni 2026

Frist for spørgsmål

4. september 2026

Frist for tilbud

11. september 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
6 måneder
Lokation
BE254
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Project 22.823B/1 - Kortrijk, aanleg DWA-collector tussen Oudenaardsesteenweg en E17. o Aanleg gescheiden rioolstelsel in de Scheutistenlaan. o Onderdoorpersing via microtunneling met GVP-leiding ø 600 mm onder het Kabouterbos o Realiseren van ter plaatse gestorte overstorten o Aanleg van een nieuwe rijweg in de Scheutistenlaan in asfalt, parkeerstroken in betonstraatstenen met verbrede splitvoeg en voetpaden in grijze betonstraatstenen o Groenaanleg o Het onderhoud tijdens de waarborgperiode.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

12 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
22823B-1 plannen.zipZIP
22823B-1 plannen.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
22823B-1 samenvattende meetstaat.xlsxXLS
22823B-1 samenvattende meetstaat.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
22823B - inschrijvingsbiljet.docxDOC
22823B - inschrijvingsbiljet.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
bijlage 1 bij het bestek - project veiligheid- en gezondheidsplan met verslagen....PDF
bijlage 1 bij het bestek - project veiligheid...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
bijlage 2 bij het bestek - grondonderzoek GTO.pdfPDF
bijlage 2 bij het bestek - grondonderzoek GTO...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
bijlage 3 bij het bestek - technisch verslag Scheutistenlaan.pdfPDF
bijlage 3 bij het bestek - technisch verslag ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
bijlage 4 bij het bestek - sloopopvolgingplan + conformverklaring.pdfPDF
bijlage 4 bij het bestek - sloopopvolgingplan...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
bijlage 5 bij het bestek - archeologienota met programma van maatregelen.pdfPDF
bijlage 5 bij het bestek - archeologienota me...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
bijlage 6 bij het bestek - bemalingsnota.pdfPDF
bijlage 6 bij het bestek - bemalingsnota.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
bijlage 7 bij het bestek - cameraonderzoek te behouden leidingen.pdfPDF
bijlage 7 bij het bestek - cameraonderzoek te...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
bijzonder bestek 22823B.pdfPDF
bijzonder bestek 22823B.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline