Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Ombygning og tilpasning af toilettet i bygning C til behov for personer med handicap og personer med nedsat mobilitet

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
31. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Byggeri
Reference
2026/BZP 00336643/01
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
Wielkopolskie, Polen
Udgivet
25. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

10. juli 2026

Frist for spørgsmål

24. juli 2026

Frist for tilbud

31. juli 2026

VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
Ikke oplyst
Varighed
Ikke angivet
Lokation
Wielkopolskie
Type
Byggeri
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€12,641,706
Gns. Tilbud
0.1
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
86%
133,693 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

Przebudowa i dostosowanie toalety w bud. C do potrzeb OzN i OSP

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

19 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Notice PDFPDF
08dede73-9f9b-5b41-ebd1-6500012ab90e.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zaê. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_opis.pdfPDF
UAP_PN_6_2026_Zaê. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_o... -- 201.8 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zaê. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_rys A01.pdfPDF
UAP_PN_6_2026_Zaê. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_r... -- 149.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zaê. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_rys A02.pdfPDF
UAP_PN_6_2026_Zaê. nr 4 do SWZ_Dokumentacja_r... -- 246.2 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zaê. nr 6 do SWZ_Przedmiar_êazienka_D.pdfPDF
UAP_PN_6_2026_Zaê. nr 6 do SWZ_Przedmiar_êazi... -- 104.1 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zaê. nr 6 do SWZ_Przedmiar_êazienka_M.pdfPDF
UAP_PN_6_2026_Zaê. nr 6 do SWZ_Przedmiar_êazi... -- 106.2 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zaê. nr 9 do SWZ_Pomocniczy_êazienka_D.athDOC
UAP_PN_6_2026_Zaê. nr 9 do SWZ_Pomocniczy_êaz... -- 48.1 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zaê. nr 9 do SWZ_Pomocniczy_êazienka_M.athDOC
UAP_PN_6_2026_Zaê. nr 9 do SWZ_Pomocniczy_êaz... -- 49.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Ogłoszenie o zamówieniu-sig.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu-sig.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_SWZ-sig.pdfPDF
UAP_PN_6_2026_SWZ-sig.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 1 do SWZ_Formularz Oferty.docxDOC
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 1 do SWZ_Formularz Ofer...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 2A do SWZ_Oswiadczenie Podmiotu udostępniającego.docxDOC
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 2A do SWZ_Oswiadczenie ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 2B do SWZ_Zobowiązanie Podmiotu udostępniającego.docxDOC
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 2B do SWZ_Zobowiązanie ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 2C do SWZ_Oświadczenie Wykonawcy o grupie kapitałowej.docxDOC
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 2C do SWZ_Oświadczenie ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 2 do SWZ_Oswiadczenie Wykonawcy.docxDOC
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 2 do SWZ_Oswiadczenie W...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 3 do SWZ_Wzór umowy.pdfPDF
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 3 do SWZ_Wzór umowy.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 5 do SWZ_Pozwolenie MKZ.pdfPDF
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 5 do SWZ_Pozwolenie MKZ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 7 do SWZ_Wykaz robót.docxDOC
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 7 do SWZ_Wykaz robót.do...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 8 do SWZ_Wykaz osób.docxDOC
UAP_PN_6_2026_Zał. nr 8 do SWZ_Wykaz osób.doc...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline