Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Levering af medicinsk ilt i flasker til fængsler og arresthuse på vegne af SPF Justice, Generaldirektoratet for Fængsler, Fængselssundhedstjenesten – Centralt Apotek

Åben
Frist
8 dage tilbage
11. september 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
CSC JUSTICE/DGEPI/MED/2027- 2031– Fourniture d’oxygène médical en bouteille
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE, Belgium
Udgivet
26. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

2. september 2026

Frist for spørgsmål

4. september 2026

Frist for tilbud

11. september 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
4 måneder
Lokation
BE
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Le présent accord-cadre porte sur la fourniture d’oxygène médical en bouteille, par le biais d’un système d’échange des bouteilles vides contre des bouteilles pleines identiques et, pour ce faire, sur la mise à disposition d’un stock de bouteilles de différentes capacités (B2, B5, B10, B20 et/ou B50) d’oxygène médical selon un principe de location (livraison, installation et maintenance ; livraison en urgence) dans les prisons et maisons de détention, destinés aux patients détenus.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

9 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Annexe 2_DGZG - Oxygène 2027-2031_Formulaire d'offre_ERRATUM_FR.xlsxXLS
Annexe 2_DGZG - Oxygène 2027-2031_Formulaire ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Annexe 2_DGZG - Oxygène 2027-2031_Formulaire d'offre_ERRATUM_NL.xlsxXLS
Annexe 2_DGZG - Oxygène 2027-2031_Formulaire ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Annexe 2_DGZG - Oxygène 2027-2031_Formulaire d'offre_FR.xlsxXLS
Annexe 2_DGZG - Oxygène 2027-2031_Formulaire ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Annexe 2_DGZG - Oxygène 2027-2031_Formulaire d'offre_NL.xlsxXLS
Annexe 2_DGZG - Oxygène 2027-2031_Formulaire ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ESPD_request_fr.pdfPDF
ESPD_request_fr.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ESPD_request_nl.pdfPDF
ESPD_request_nl.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Oxygene_CSC 2027-2031_FR.pdfPDF
Oxygene_CSC 2027-2031_FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zuurstof_CSC 2027-2031_NL.pdfPDF
Zuurstof_CSC 2027-2031_NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline