Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

SÚKL ZMR13/2026 - Køb af tilbehør til FTIR-spektrometer iS10 og Raman-mikroskop DXR – spektralbiblioteker

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
14. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
N006/26/V00021263
Værdi
€375,000
Lokation
CZ010, Czechia
Udgivet
25. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

7. juli 2026

Frist for spørgsmål

7. august 2026

Frist for tilbud

14. august 2026

Budget
€375,000
Varighed
Ikke angivet
Lokation
CZ010
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Předmětem veřejné zakázky je dodávka v ZD specifikovaných knihoven (databází) spekter obsahující látky vyskytující se v léčivých přípravcích k přístrojům: FTIR spektrometr a Raman mikroskop DXR do sídla zadavatele, včetně vypracování designové dokumentace, instalace, ověření správné funkčnosti, zaškolení, poskytnutí záruky správné funkce knihoven (databází) spekter v délce 24 měsíců, a to od dodavatele autorizovaného výrobcem.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

1 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

ZMR13_2026 - Výzva k podání nabídek a ZD.zipZIP
ZMR13_2026 - Výzva k podání nabídek a ZD.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline