Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Opfordring til at indgive tilbud på levering af varme måltider under School Meals Scheme til Ballinagree Mxd NS, Roll No.: 15140A

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
14. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
SM;15140A;0726
Værdi
€110,074
Lokation
IE053, Ireland
Udgivet
24. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

16. juli 2026

Frist for spørgsmål

7. august 2026

Frist for tilbud

14. august 2026

Budget
€110,074
Varighed
36 måneder
Lokation
IE053
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

The Board of Management of Ballinagree Mxd NS, Roll No.:15140A is seeking proposals for the provision of hot meals under the School Meals Scheme through the Department of Social Protection (DSP) and is dependent on the level of DSP funding approved for each academic year. The School intends to facilitate the availability of this service each day of the school year for 63 students. The school calendar will be furnished to the Successful Tenderer at the start of each academic year.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

3 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Contract Notice PDFPDF
8653105_contract_notice.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
CFT-Hot-Meals-Ballinagree MXD NS 15140A 2026.docxDOC
CFT-Hot-Meals-Ballinagree MXD NS 15140A 2026....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
TRD-Hot-Meals-Ballinagree MXD NS 15140A 2026.docxDOC
TRD-Hot-Meals-Ballinagree MXD NS 15140A 2026....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline