Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Installation af generatoranlæg og elektrisk tilslutning af alle højspændingstransformatorstationer på CHU de Liège Sart Tilman-området til den nye hovedkabine (kontrakt opdelt i to partier)

Åben
Frist
13 dage tilbage
15. september 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
CHUST/26.019
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE332, Belgium
Udgivet
26. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

11. juni 2026

Frist for spørgsmål

8. september 2026

Frist for tilbud

15. september 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
5 måneder
Lokation
BE332
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Installation af generatoranlæg og elektrisk tilslutning af alle højspændingstransformatorstationer på CHU de Liège Sart Tilman-området til den nye hovedkabine (kontrakt opdelt i to partier)

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

16 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_ANNEXE A_FORMULAIRE OFFRE.docxDOC
26.019_ANNEXE A_FORMULAIRE OFFRE.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_ANNEXE C_DECLARATION DE NATIONALITE ET DE SOUS-TRAITANCE.docxDOC
26.019_ANNEXE C_DECLARATION DE NATIONALITE ET...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_ANNEXE D_ATTESTATION VISITE CHANTIER.docxDOC
26.019_ANNEXE D_ATTESTATION VISITE CHANTIER.d...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_ANNEXE E_RENSEIGNEMENTS EXIGES PAR LE CAHIER SPECIAL DES CHARGES.docxDOC
26.019_ANNEXE E_RENSEIGNEMENTS EXIGES PAR LE ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_ANNEXE F_RENSEIGNEMENTS CONCERNANT L AGREATION ET LA NATIONALITE.docxDOC
26.019_ANNEXE F_RENSEIGNEMENTS CONCERNANT L A...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_ANNEXE G_CHIFFRE AFFAIRES.docxDOC
26.019_ANNEXE G_CHIFFRE AFFAIRES.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_ANNEXE H_CERTIFICAT DE BONNE EXECUTION.docxDOC
26.019_ANNEXE H_CERTIFICAT DE BONNE EXECUTION...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_ANNEXE I_CHARTE DE CONFIDENTIALITE.docxDOC
26.019_ANNEXE I_CHARTE DE CONFIDENTIALITE.doc...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_ANNEXE J_DECOMPTES ET EA.zipZIP
26.019_ANNEXE J_DECOMPTES ET EA.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_ANNEXE K_Plateforme Cooperlink.zipZIP
26.019_ANNEXE K_Plateforme Cooperlink.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_ANNEXE L_LOT 1-PHASE 3.zipZIP
26.019_ANNEXE L_LOT 1-PHASE 3.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_ANNEXE M_LOT 2-PHASE 4.zipZIP
26.019_ANNEXE M_LOT 2-PHASE 4.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_ANNEXE N_DUME.zipZIP
26.019_ANNEXE N_DUME.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_CSCH_VF.docDOC
26.019_CSCH_VF.doc

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26.019_CSCH_VF.pdfPDF
26.019_CSCH_VF.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline