Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Ombygning af gastronomisk område til Sport- und Ferienpark Worriken

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
16. juni 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
DGG GZ/JS/W4.0/26-01 Gastronomie
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE336, Belgium
Udgivet
25. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

1. juni 2026

Frist for spørgsmål

9. juni 2026

Frist for tilbud

16. juni 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
3 måneder
Lokation
BE336
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Tildeling af en offentlig byggekontrakt for ombygning af gastronomisk område til Sport- und Ferienpark Worriken. Se kontraktens dokumenter.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

137 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
11PGSS Formular Unternehmer Worriken Anlage 1.pdfPDF
11PGSS Formular Unternehmer Worriken Anlage 1...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Admin Klauseln Umbau Restaurants.pdfPDF
Admin Klauseln Umbau Restaurants.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
BAUKO - PGSS - Worriken - Restaurant 2026-05.pdfPDF
BAUKO - PGSS - Worriken - Restaurant 2026-05....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bescheinigung der Ortsbesichtigung.pdfPDF
Bescheinigung der Ortsbesichtigung.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Detailtabelle - Detailliste.pdfPDF
Detailtabelle - Detailliste.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
GANTT Terminplan.pdfPDF
GANTT Terminplan.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Informationsblatt Subunternehmer.pdfPDF
Informationsblatt Subunternehmer.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Lastenheft - Los 1 Bauarbeiten.pdfPDF
Lastenheft - Los 1 Bauarbeiten.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Lastenheft - Los 1 Kalkulationstabelle.xlsxXLS
Lastenheft - Los 1 Kalkulationstabelle.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Lastenheft - Los 2 Gastronomieeinrichtung.pdfPDF
Lastenheft - Los 2 Gastronomieeinrichtung.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Lastenheft - Los 2 - Kalkulationstabelle.xlsxXLS
Lastenheft - Los 2 - Kalkulationstabelle.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Lastenheft - Los 3 Großkücheneinrichtung.pdfPDF
Lastenheft - Los 3 Großkücheneinrichtung.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Lastenheft - Los 3 - Kalkulationstabelle.xlsxXLS
Lastenheft - Los 3 - Kalkulationstabelle.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Lastenheft - Los 4 Elektro.pdfPDF
Lastenheft - Los 4 Elektro.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Lastenheft - Los 4 - Kalkulationstabelle.xlsxXLS
Lastenheft - Los 4 - Kalkulationstabelle.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Lastenheft - Los 5 Aufzug.pdfPDF
Lastenheft - Los 5 Aufzug.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Lastenheft - Los 5 - Kalkulationstabelle.xlsxXLS
Lastenheft - Los 5 - Kalkulationstabelle.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - 3D Bilder 1-6.pdfPDF
Los 1 - 3D Bilder 1-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - 3D Bilder 2-6.pdfPDF
Los 1 - 3D Bilder 2-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - 3D Bilder 3-6.pdfPDF
Los 1 - 3D Bilder 3-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - 3D Bilder 4-6.pdfPDF
Los 1 - 3D Bilder 4-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - 3D Bilder 5-6.pdfPDF
Los 1 - 3D Bilder 5-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - 3D Bilder 6-6.pdfPDF
Los 1 - 3D Bilder 6-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - AA Zonenplan.pdfPDF
Los 1 - AA Zonenplan.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Abriss - 10-10 - Allgemeine Demontage-Fotos.pdfPDF
Los 1 - Abriss - 10-10 - Allgemeine Demontage...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Abriss - 1-10 - Bodenbelag.pdfPDF
Los 1 - Abriss - 1-10 - Bodenbelag.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Abriss - 2-10 - Keller Grundleitungen.pdfPDF
Los 1 - Abriss - 2-10 - Keller Grundleitungen...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Abriss - 3-10 - Decken.pdfPDF
Los 1 - Abriss - 3-10 - Decken.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Abriss - 4-10 - Mauerwerk-Leichtbau.pdfPDF
Los 1 - Abriss - 4-10 - Mauerwerk-Leichtbau.p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Abriss - 5-10 - Ansicht.pdfPDF
Los 1 - Abriss - 5-10 - Ansicht.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Abriss - 6-10 - Ansicht.pdfPDF
Los 1 - Abriss - 6-10 - Ansicht.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Abriss - 7-10 - Ansicht.pdfPDF
Los 1 - Abriss - 7-10 - Ansicht.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Abriss - 8-10 - Ansicht.pdfPDF
Los 1 - Abriss - 8-10 - Ansicht.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Abriss - 9-10 - Allgemeine Demontage.pdfPDF
Los 1 - Abriss - 9-10 - Allgemeine Demontage....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Anstrich - 1-7 - Wände.pdfPDF
Los 1 - Anstrich - 1-7 - Wände.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Anstrich - 2-7 - Decken Draufsicht.pdfPDF
Los 1 - Anstrich - 2-7 - Decken Draufsicht.pd...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Anstrich - 3-7 - Ansicht Gieblwand Terrasse.pdfPDF
Los 1 - Anstrich - 3-7 - Ansicht Gieblwand Te...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Anstrich - 4-7 - Ansicht Giebelwand Eingang.pdfPDF
Los 1 - Anstrich - 4-7 - Ansicht Giebelwand E...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Anstrich - 5-7 - AA' GG'.pdfPDF
Los 1 - Anstrich - 5-7 - AA' GG'.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Anstrich - 6-7 - Frühstücksbuffet.pdfPDF
Los 1 - Anstrich - 6-7 - Frühstücksbuffet.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Anstrich - 7-7 - Self-Service.pdfPDF
Los 1 - Anstrich - 7-7 - Self-Service.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Aufzugsschacht - 1-2.pdfPDF
Los 1 - Aufzugsschacht - 1-2.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Aufzugsschacht - 2-2.pdfPDF
Los 1 - Aufzugsschacht - 2-2.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Bodenbelag 1-1.pdfPDF
Los 1 - Bodenbelag 1-1.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Sanitär - 1-3 - Demontage.pdfPDF
Los 1 - Sanitär - 1-3 - Demontage.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Sanitär - 2-3 - Kellergeschoss.pdfPDF
Los 1 - Sanitär - 2-3 - Kellergeschoss.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Sanitär - 3-3 - neue installationen.pdfPDF
Los 1 - Sanitär - 3-3 - neue installationen.p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 1 - Wandbelag Fliesen- 1-1.pdfPDF
Los 1 - Wandbelag Fliesen- 1-1.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - 3D Bilder 1-6.pdfPDF
Los 2 - 3D Bilder 1-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - 3D Bilder 2-6.pdfPDF
Los 2 - 3D Bilder 2-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - 3D Bilder 3-6.pdfPDF
Los 2 - 3D Bilder 3-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - 3D Bilder 4-6.pdfPDF
Los 2 - 3D Bilder 4-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - 3D Bilder 5-6.pdfPDF
Los 2 - 3D Bilder 5-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - 3D Bilder 6-6.pdfPDF
Los 2 - 3D Bilder 6-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - AA Zonenplan.pdfPDF
Los 2 - AA Zonenplan.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Datenblatt Zapfanlage.pngIMG
Los 2 - Datenblatt Zapfanlage.png

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Leichtbau 10-14 Innentüren.pdfPDF
Los 2 - Leichtbau 10-14 Innentüren.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Leichtbau 11-14 Fußleisten.pdfPDF
Los 2 - Leichtbau 11-14 Fußleisten.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Leichtbau 1-14 Draufsicht Wände.pdfPDF
Los 2 - Leichtbau 1-14 Draufsicht Wände.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Leichtbau 12-14 Rasterdecken.pdfPDF
Los 2 - Leichtbau 12-14 Rasterdecken.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Leichtbau 13-14 Akustikdecken.pdfPDF
Los 2 - Leichtbau 13-14 Akustikdecken.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Leichtbau 14-14 Mobiliar.pdfPDF
Los 2 - Leichtbau 14-14 Mobiliar.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Leichtbau 2-14 Draufsicht Decken.pdfPDF
Los 2 - Leichtbau 2-14 Draufsicht Decken.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Leichtbau 3-14 Draufsicht Deckenkonstruktion.pdfPDF
Los 2 - Leichtbau 3-14 Draufsicht Deckenkonst...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Leichtbau 4-14 Verkleidung Giebelwand.pdfPDF
Los 2 - Leichtbau 4-14 Verkleidung Giebelwand...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Leichtbau 5-14 Verkleidung Giebelwand.pdfPDF
Los 2 - Leichtbau 5-14 Verkleidung Giebelwand...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Leichtbau 6-14 Ansichten.pdfPDF
Los 2 - Leichtbau 6-14 Ansichten.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Leichtbau 7-14 Ansichten.pdfPDF
Los 2 - Leichtbau 7-14 Ansichten.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Leichtbau 8-14 Ansichten.pdfPDF
Los 2 - Leichtbau 8-14 Ansichten.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Leichtbau 9-14 Ansichten.pdfPDF
Los 2 - Leichtbau 9-14 Ansichten.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 10-42 Kaffeeecke.pdfPDF
Los 2 - Möbel 10-42 Kaffeeecke.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 11-42 Bar.pdfPDF
Los 2 - Möbel 11-42 Bar.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 12-42 Bar.pdfPDF
Los 2 - Möbel 12-42 Bar.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 13-42 Bar.pdfPDF
Los 2 - Möbel 13-42 Bar.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 1-42 Draufsicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 1-42 Draufsicht.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 14-42 Bar.pdfPDF
Los 2 - Möbel 14-42 Bar.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 15-42 Bar - Schnitt.pdfPDF
Los 2 - Möbel 15-42 Bar - Schnitt.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 16-42 Bar - Schnitt.pdfPDF
Los 2 - Möbel 16-42 Bar - Schnitt.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 17-42 Bar - Ansicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 17-42 Bar - Ansicht.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 18-42 Bar - Ansicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 18-42 Bar - Ansicht.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 19-42 Bar - Ansicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 19-42 Bar - Ansicht.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 20-42 Bar - Ansicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 20-42 Bar - Ansicht.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 21-42 Servicemöbel.pdfPDF
Los 2 - Möbel 21-42 Servicemöbel.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 22-42 Garderobe.pdfPDF
Los 2 - Möbel 22-42 Garderobe.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 23-42 Sitzbank Fensterfront.pdfPDF
Los 2 - Möbel 23-42 Sitzbank Fensterfront.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 2-42 Draufsicht - Bestandselemente.pdfPDF
Los 2 - Möbel 2-42 Draufsicht - Bestandseleme...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 24-42 Sitzbank Eingang.pdfPDF
Los 2 - Möbel 24-42 Sitzbank Eingang.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 25-42 Raumtrenner.pdfPDF
Los 2 - Möbel 25-42 Raumtrenner.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 26-42 Raumtrenner.pdfPDF
Los 2 - Möbel 26-42 Raumtrenner.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 27-42 Raumtrenner.pdfPDF
Los 2 - Möbel 27-42 Raumtrenner.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 28-42 Raumtrenner.pdfPDF
Los 2 - Möbel 28-42 Raumtrenner.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 29-42 Blumenkübel.pdfPDF
Los 2 - Möbel 29-42 Blumenkübel.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 30-42 Technikschacht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 30-42 Technikschacht.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 31-42 Mülleimer.pdfPDF
Los 2 - Möbel 31-42 Mülleimer.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 32-42 Self-Service Draufsicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 32-42 Self-Service Draufsicht.p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 33-42 Self-Service Draufsicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 33-42 Self-Service Draufsicht.p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 3-42 Draufsicht - Kellergeschoss.pdfPDF
Los 2 - Möbel 3-42 Draufsicht - Kellergeschos...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 34-42 Self-Service Draufsicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 34-42 Self-Service Draufsicht.p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 35-42 Self-Service Ansicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 35-42 Self-Service Ansicht.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 36-42 Self-Service Ansicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 36-42 Self-Service Ansicht.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 37-42 Self-Service Ansicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 37-42 Self-Service Ansicht.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 38-42 Self-Service Ansicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 38-42 Self-Service Ansicht.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 39-42 Self-Service Schnitte.pdfPDF
Los 2 - Möbel 39-42 Self-Service Schnitte.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 40-42 Geschirr-Rückgabe.pdfPDF
Los 2 - Möbel 40-42 Geschirr-Rückgabe.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 41-42 Geschirr-Rückgabe.pdfPDF
Los 2 - Möbel 41-42 Geschirr-Rückgabe.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 42-42 Wandverkleidung.pdfPDF
Los 2 - Möbel 42-42 Wandverkleidung.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 4-42 Früstücksbuffet - Draufsicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 4-42 Früstücksbuffet - Draufsic...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 5-42 Früstücksbuffet - Ansicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 5-42 Früstücksbuffet - Ansicht....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 6-42 Früstücksbuffet - Ansicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 6-42 Früstücksbuffet - Ansicht....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 7-42 Früstücksbuffet - Ansicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 7-42 Früstücksbuffet - Ansicht....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 8-42 Früstücksbuffet - Schnitte.pdfPDF
Los 2 - Möbel 8-42 Früstücksbuffet - Schnitte...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 2 - Möbel 9-42 Früstücksbuffet - Ansicht.pdfPDF
Los 2 - Möbel 9-42 Früstücksbuffet - Ansicht....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 3 - AA Zonenplan.pdfPDF
Los 3 - AA Zonenplan.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 3 - Großkücheneinrichtung 1-6.pdfPDF
Los 3 - Großkücheneinrichtung 1-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 3 - Großkücheneinrichtung 2-6.pdfPDF
Los 3 - Großkücheneinrichtung 2-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 3 - Großkücheneinrichtung 3-6.pdfPDF
Los 3 - Großkücheneinrichtung 3-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 3 - Großkücheneinrichtung 4-6.pdfPDF
Los 3 - Großkücheneinrichtung 4-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 3 - Großkücheneinrichtung 5-6.pdfPDF
Los 3 - Großkücheneinrichtung 5-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 3 - Großkücheneinrichtung 6-6.pdfPDF
Los 3 - Großkücheneinrichtung 6-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 4 - 3D Bilder 1-6.pdfPDF
Los 4 - 3D Bilder 1-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 4 - 3D Bilder 2-6.pdfPDF
Los 4 - 3D Bilder 2-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 4 - 3D Bilder 3-6.pdfPDF
Los 4 - 3D Bilder 3-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 4 - 3D Bilder 4-6.pdfPDF
Los 4 - 3D Bilder 4-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 4 - 3D Bilder 5-6.pdfPDF
Los 4 - 3D Bilder 5-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 4 - 3D Bilder 6-6.pdfPDF
Los 4 - 3D Bilder 6-6.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 4 - AA Zonenplan.pdfPDF
Los 4 - AA Zonenplan.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 4 - Elektro 1-4 Abriss.pdfPDF
Los 4 - Elektro 1-4 Abriss.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 4 - Elektro 2-4 Strominstallation.pdfPDF
Los 4 - Elektro 2-4 Strominstallation.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 4 - Elektro 3-4 Strominstallation.pdfPDF
Los 4 - Elektro 3-4 Strominstallation.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 4 - Elektro 4-4 Beleuchtung.pdfPDF
Los 4 - Elektro 4-4 Beleuchtung.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 5 - AA Zonenplan.pdfPDF
Los 5 - AA Zonenplan.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 5 - Aufzug 1-1.pdfPDF
Los 5 - Aufzug 1-1.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Los 5 - Aufzug Schema.jpgIMG
Los 5 - Aufzug Schema.jpg

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
NEU Los 3 - Kalkulationstabelle - Preisliste Großkuche.xlsxXLS
NEU Los 3 - Kalkulationstabelle - Preisliste ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Submissionsformular.pdfPDF
Submissionsformular.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zusatz Bauphasenplan.pdfPDF
Zusatz Bauphasenplan.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline