Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

100909 & HAE3006 - Hamme, RWA tilslutning Rijbekestraat - Biezestraat – Drapstraat og kommunale andele

Åben
Frist
17 dage tilbage
18. september 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
100909_HAE3006
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE232, Belgium
Udgivet
24. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

5. august 2026

Frist for spørgsmål

11. september 2026

Frist for tilbud

18. september 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
8 måneder
Lokation
BE232
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

100909 & HAE3006 - Hamme, RWA sluitstuk Rijbekestraat - Biezestraat – Drapstraat en gemeentelijke aandelen. ”De uit te voeren overeenkomst heeft tot doel : de uitvoering van wegen- en rioleringswerken in de Rijbekestraat en Drapstraat: de aanleg van een gescheiden stelsel en afkoppelen van opwaartse gescheiden RWA-stelsels." Deze opdracht omvat in het bijzonder: • voorbereidende opbraakwerken van bestaande verhardingen en riolering met de aansluitingen. • aanleg van semi-gescheiden riolering met

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

30 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
100909_HAE3006 plannen deel 1.zipZIP
100909_HAE3006 plannen deel 1.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
100909_HAE3006 plannen deel 2.zipZIP
100909_HAE3006 plannen deel 2.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek 100909 Drapstraat.pdfPDF
Bestek 100909 Drapstraat.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 10 Verklaring naleving minimumlonen.docxDOC
Bestek bijlage 10 Verklaring naleving minimum...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 11 nota bemalingsstudie.pdfPDF
Bestek bijlage 11 nota bemalingsstudie.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 12 terreinbeschrijvingen.pdfPDF
Bestek bijlage 12 terreinbeschrijvingen.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 13 overeenkomst bijkomende werkzone.pdfPDF
Bestek bijlage 13 overeenkomst bijkomende wer...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 14 Fluvius AANBEVELINGEN EN RICHTLIJNEN VOOR DERDEN.pdfPDF
Bestek bijlage 14 Fluvius AANBEVELINGEN EN RI...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 15 adviezen bij omgevingsvergunning.zipZIP
Bestek bijlage 15 adviezen bij omgevingsvergu...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 15 omgevingsvergunning nog bij te voegen.docxDOC
Bestek bijlage 15 omgevingsvergunning nog bij...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 16 betaling proeven.pdfPDF
Bestek bijlage 16 betaling proeven.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 17 archeologienota.zipZIP
Bestek bijlage 17 archeologienota.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 18 aanvullende bepalingen groenaanleg.pdfPDF
Bestek bijlage 18 aanvullende bepalingen groe...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 19 Aquafin richtlijnen werfpaneel.pdfPDF
Bestek bijlage 19 Aquafin richtlijnen werfpan...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 1 samenvattende opmeting.pdfPDF
Bestek bijlage 1 samenvattende opmeting.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 20 grondonderzoek.zipZIP
Bestek bijlage 20 grondonderzoek.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 21 TV ORTEC2401624 - Ondertekend rapport.pdfPDF
Bestek bijlage 21 TV ORTEC2401624 - Onderteke...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 22 SOP.zipZIP
Bestek bijlage 22 SOP.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 23 fasering.pdfPDF
Bestek bijlage 23 fasering.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 2 beschrijvende opmeting.pdfPDF
Bestek bijlage 2 beschrijvende opmeting.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 3 detailberekening hoeveelheden.zipZIP
Bestek bijlage 3 detailberekening hoeveelhede...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 4 Veiligheids en gezondheidsplan.pdfPDF
Bestek bijlage 4 Veiligheids en gezondheidsp...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 5 BIV aquafin v20241205.zipZIP
Bestek bijlage 5 BIV aquafin v20241205.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 6 type huisaansluitfiche.pdfPDF
Bestek bijlage 6 type huisaansluitfiche.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 7 risicoanalyse nutsleidingen.zipZIP
Bestek bijlage 7 risicoanalyse nutsleidingen....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 8 Microsimulatie Drapstraat 20251223.pdfPDF
Bestek bijlage 8 Microsimulatie Drapstraat 20...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bestek bijlage 9 Klantentevredenheid als selectiecriterium.pdfPDF
Bestek bijlage 9 Klantentevredenheid als sele...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Inschrijvingsbiljet (INFRA) 100909.docxDOC
Inschrijvingsbiljet (INFRA) 100909.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
offerte 100909.xlsxXLS
offerte 100909.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline