Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Tunge renoveringsarbejder på en bygning med 7 sociale boliger og 2 kommercielle rum, beliggende Chaussée de Wavre 741 i 1040 ETTERBEEK. Inden for rammerne af denne kontrakt ønsker ordregiver at styrke social samhørighed og bæredygtig udvikling ved at gennemføre en indsats for uddannelse, integration eller socio-professionel integration.

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
1. september 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
2270/2014/04/02_WAVRE_741
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE100, Belgium
Udgivet
26. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

2. juli 2026

Frist for spørgsmål

25. august 2026

Frist for tilbud

1. september 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
6 måneder
Lokation
BE100
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Travaux de Rénovation Lourde d'un immeuble de 7 logements sociaux et 2 espaces commerciaux, sis Chaussée de Wavre 741 à 1040 ETTERBEEK. Les travaux comprennent notamment : - L’ensemble des travaux de gros œuvre et de stabilité, incluant les reprises en sous-œuvre, les transformations structurelles ponctuelles ainsi que le remplacement complet de la toiture. - L’ensemble des travaux relatifs aux techniques spéciales, comprenant l’installation d’un système hybride associant pompe à chaleur et chau

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

66 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-II.1-CSC_Admin_BGHM_MT2026-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-II.1-CSC_Admin_BGHM_MT2026-NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-II.1-CSC_Admin_SLRB_MT2026-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-II.1-CSC_Admin_SLRB_MT2026-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-II.2.1-CSC_Tech_AR-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.1-CSC_Tech_AR-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-II.2.1-CSC_Tech_AR-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.1-CSC_Tech_AR-NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-II.2.2-CSC_Tech_STAB-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.2-CSC_Tech_STAB-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-II.2.2-CSC_Tech_STAB-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.2-CSC_Tech_STAB-NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-II.2.3-CSC_Tech_TS-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.3-CSC_Tech_TS-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-II.2.3-CSC_Tech_TS-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-II.2.3-CSC_Tech_TS-NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.10-InventaireAmiante.pdfPDF
WAV_741-BA-III.10-InventaireAmiante.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.11.1-EXIST-Plans_Archives.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.1-EXIST-Plans_Archives.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.11.2-EXIST-Plans_SitExist.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.2-EXIST-Plans_SitExist.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.11.3-EXIST-Sondages.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.3-EXIST-Sondages.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.11.4-EXIST-EssaiDeSol.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.4-EXIST-EssaiDeSol.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.11.5-FotoReport-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.5-FotoReport-NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.11.5-RapportPhoto-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.11.5-RapportPhoto-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.12.1-PEB_Proposition.pdfPDF
WAV_741-BA-III.12.1-PEB_Proposition.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.12.2-PEB_Rapport.pdfPDF
WAV_741-BA-III.12.2-PEB_Rapport.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.13.1-PU_Plans.pdfPDF
WAV_741-BA-III.13.1-PU_Plans.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.13.2-PU_Octroi.pdfPDF
WAV_741-BA-III.13.2-PU_Octroi.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.13.3-PU_Avis_SIAMU.pdfPDF
WAV_741-BA-III.13.3-PU_Avis_SIAMU.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.14-AttestationDeVisite-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.14-AttestationDeVisite-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.1-Formulaire_S2026-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.1-Formulaire_S2026-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.1-Formulier_S2026-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.1-Formulier_S2026-NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.1-MR_BordereauSoumission-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.1-MR_BordereauSoumission_v2-...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.1-MR_BordereauSoumission-FR.xlsxXLS
WAV_741-BA-III.2.1-MR_BordereauSoumission_v2-...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.1-SO_Inschrijvingsborderel-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.1-SO_Inschrijvingsborderel_v...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.1-SO_Inschrijvingsborderel-NL.xlsxXLS
WAV_741-BA-III.2.1-SO_Inschrijvingsborderel_v...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_01_General-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_01_General-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_01_General-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_01_General-NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_02_Electricite-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_02_Electricite-FR_N...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_03_Men.Int-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_03_Men.Int-FR_NL.pd...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_04_Surfaces-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_04_Surfaces-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_04_Surfaces-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2A-MD-AR_04_Surfaces-NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_01_General-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_01_General-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_01_General-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_01_General-NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_02_BordereauArmatures.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2B-MD-STAB_02_BordereauArmat...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_01_General-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_01_General-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_01_General-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_01_General-NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_02_Radiateurs.pdfPDF
WAV_741-BA-III.2.2C-MD-TS_02_Radiateurs.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.3-PanneauxDeChantier-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.3-PanneauxDeChantier-FR_NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.4-FormulairesTypes_DV-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.4-FormulairesTypes_DV-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.4-FormulairesTypes_DV-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.4-FormulairesTypes_DV-NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.5.1-ClausesSocialesFlexibles-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.5.1-ClausesSocialesFlexibles-F...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.5.1-SocialeClausules_2017-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.5.1-SocialeClausules_2017-NL.p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.5.2-ClausesSocialesFlexibles-CALCUL-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.5.2-ClausesSocialesFlexibles-C...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.5-SocialeClausules_Berekening-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.5-SocialeClausules_Berekening-...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_00_Legendes-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_00_Legendes-FR_NL....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_01_Implantation-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_01_Implantation-FR...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_02_Demolitions-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_02_Demolitions-FR_...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_03_Execution-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_03_Execution-FR_NL...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_04_Details-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_04_Details-FR_NL.p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_05_Men.Ext-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_05_Men.Ext-FR_NL.p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_06_Men.Int-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_06_Men.Int-FR_NL.p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_07_Electricite-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_07_Electricite-FR_...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_08_Mobilier-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6A-PLANS-AR_08_Mobilier-FR_NL....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.6B-PLANS-STAB_Complet-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6B-PLANS-STAB_Complet-FR_NL.pd...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.6C-PLANS-TS-Complet-FR_NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.6C-PLANS-TS-Complet-FR_NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.7-CSS_PSS-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.7-CSS_PSS-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.7-CSS_PSS-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.7-CSS_PSS-NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.8-Documenten_EXE_AsBuilt-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.8-Documenten_EXE_AsBuilt-NL.pd...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.8-Documents_EXE_AsBuilt-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.8-Documents_EXE_AsBuilt-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.9.1-CheckList_RP-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.9.1-CheckList_RP-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.9.1-CheckList_RP-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.9.1-CheckList_RP-NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.9.2-CheckList_RP-FR.pdfPDF
WAV_741-BA-III.9.2-CheckList_RP-FR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
WAV_741-BA-III.9.2-CheckList_RP-NL.pdfPDF
WAV_741-BA-III.9.2-CheckList_RP-NL.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline