Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Udvikling af et rekreativt område og opførelse af en fodgængerbro over Cienka-floden i landsbyen Klembów

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
28. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Byggeri
Reference
2026/BZP 00339167/01
Værdi
zł347,465
Lokation
Warszawski stołeczny, Polen
Udgivet
26. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

13. juli 2026

Frist for spørgsmål

21. juli 2026

Frist for tilbud

28. juli 2026

VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
OrdregiverindsigtPRO
🔒
Lås op for ordregiverindsigt
Se forbrugsmønstre, foretrukne procedurer og mere.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
zł347,465
Varighed
7 måneder
Lokation
Warszawski stołeczny
Type
Byggeri
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€12,641,706
Gns. Tilbud
0.1
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
86%
133,693 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego i budowa kładki dla pieszych nad rzeką Cienką w miejscowości Klembów
EU-finansieret

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • EU funding compliance required

Dokumenter

16 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Notice PDFPDF
08dee0c8-7429-cfa8-ebd1-650001a84110.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
0. Przetarg_SWZ_13_07_2026.pdfPDF
0. Przetarg_SWZ_13_07_2026.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
10. Komunikacja w postępowaniu.pdfPDF
10. Komunikacja w postępowaniu.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
11. Zakładanie konta użytkownika.pdfPDF
11. Zakładanie konta użytkownika.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
12. Oferty, wnioski i prace konkursowe - jak złożyć.pdfPDF
12. Oferty, wnioski i prace konkursowe - jak ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
1. Przetarg_Oferta_13_07_2026.docDOC
1. Przetarg_Oferta_13_07_2026.doc

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2. Przetarg_Ośw_wykl_13_07_2026.docxDOC
2. Przetarg_Ośw_wykl_13_07_2026.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
3. Przetarg_Ośw_war_13_07_2026.docxDOC
3. Przetarg_Ośw_war_13_07_2026.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
4. Przetarg_Wkz_rob_13_07_2026.docDOC
4. Przetarg_Wkz_rob_13_07_2026.doc

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
5. Przetarg_Ośw_zasoby_13_07_2026.docxDOC
5. Przetarg_Ośw_zasoby_13_07_2026.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
6. Przetarg_Wkz_osób_13_07_2026.docDOC
6. Przetarg_Wkz_osób_13_07_2026.doc

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
7. Przetarg_Umowa_13_07_2026.docxDOC
7. Przetarg_Umowa_13_07_2026.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
8. Przetarg_Ośw_kapitał_13_07_2026.docDOC
8. Przetarg_Ośw_kapitał_13_07_2026.doc

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
9. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)_13_07_2026.pdfPDF
9. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)_13_07_202...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
9. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - dokumentacja projektowa.zipZIP
9. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - dokumen...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline