Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Polen – Rengøringstjenester – Levering af rengørings- og vedligeholdelsestjenester for indendørs og udendørs områder, herunder husholdningsopgaver, til brug for Retten i Grodzisk Mazowiecki

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
12. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Serviceydelser
Reference
2026/S 132-483326
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
Poland, Polen
Udgivet
25. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

13. juli 2026

Frist for spørgsmål

5. august 2026

Frist for tilbud

12. august 2026

VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
Ikke oplyst
Varighed
Ikke angivet
Lokation
Poland
Type
Serviceydelser
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€925,268
Gns. Tilbud
1.0
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
91%
34,641 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

Polska – Usługi sprzątania – Świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych i terenów zewnętrznych wraz z czynnościami gospodarskimi dla potrzeb Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

4 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Notice PDFPDF
08dee07c-9b90-259c-ebd1-650001a83a1a.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdfPDF
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załączniki w wersji edytowalnej.docxDOC
Załączniki w wersji edytowalnej.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline