Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Levering af sikkerhedsafskærmninger til SM 52-pressen (til SM52-2-P pers; serienummer: 205413)

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
20. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
2026/22000/1376
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE100, Belgium
Udgivet
24. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

10. juli 2026

Frist for spørgsmål

13. juli 2026

Frist for tilbud

20. juli 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
Ikke angivet
Lokation
BE100
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Livraison de protections de sécurité pour la presse SM 52 (pour la SM52-2-P pers ; n° de série : 205413) •protection du dispositif de mouillage (grille de sécurité de l'unité 1) – référence n° : C739

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

4 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Demande de prix 2026_22000_1376.pdfPDF
Demande de prix 2026_22000_1376.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Heidelberg_Speedmaster_SM52_series_old_ENG.pdfPDF
Heidelberg_Speedmaster_SM52_series_old_ENG.pd...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Prijsaanvraag 2026_22000_1376.pdfPDF
Prijsaanvraag 2026_22000_1376.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline