Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

EU-udbud af beplantningspleje på dele af offentlige veje og grønne områder i Bornholms Regionskommune 2027-2030

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
17. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
00395186-2026
Værdi
kr8,000,000
Lokation
Hovedstaden, Denmark
Udgivet
25. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

9. juni 2026

Frist for spørgsmål

10. august 2026

Frist for tilbud

17. august 2026

Budget
kr8,000,000
Varighed
Ikke angivet
Lokation
Hovedstaden
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Udbuddet omhandler beplantningspleje i og omkring byerne Aakirkeby, Østermarie, Østerlars og Gudhjem. Udbuddet omfatter i hovedtræk følgende hovedmængder: 26 ha græs, 12.000 m2 løs belægning, 5.000 m2 fuget belægning, 450 m2 blomster, 2.000 m2 buske, 650 stk. træer, 1500 lbm hæk, 0,4 ha lund, 15 ha skov, 0,4 ha krat. Særlige forhold: Der er for nærværende kontrakt fastsat en afregningssum for den udbudte opgave på 1.300.000 kr. ekskl. moms pr. år. Afregningssummen dækker ordinær.

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

1 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

External Tender DocumentsDOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline