Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Særligt udbudsdokument til vedligeholdelse og drift af udstyr til fysisk sikkerhed for bygninger tilhørende Statsministeriets Kanselli

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
10. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
Log-2026/003
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE100, Belgium
Udgivet
24. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

25. juni 2026

Frist for spørgsmål

3. august 2026

Frist for tilbud

10. august 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
6 måneder
Lokation
BE100
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Cahier spécial des charges à la maintenance et l'entretien des équipements destinés de sécurité physique des bâtiments du SPF Chancellerie du Premier ministre

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

7 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Inventaire des prestations et des prix - Log 2026-003.xlsxXLS
Inventaire des prestations et des prix - Log ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Inventaris van prestaties en prijzen - Log 2026-003.xlsxXLS
Inventaris van prestaties en prijzen - Log 2...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Log-2026-003 Attestation de visite.docDOC
Log-2026-003 Attestation de visite.doc

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Log-2026-003 Attest Plaatsbezoek.docDOC
Log-2026-003 Attest Plaatsbezoek.doc

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Log 2026-003 (sécurité) - CSC.docxDOC
Log 2026-003 (sécurité) - CSC.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Log 2026-003 (veiligheid)-Bestek.docxDOC
Log 2026-003 (veiligheid)-Bestek.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline