Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Sommerarbejde vedrørende udskiftning af eksisterende tagdækninger indeholdende asbestholdige materialer på Quignamanger NS, Creggs Road, Ballina, Co. Mayo, F26YX95

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
27. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
25-253
Værdi
€325,000
Lokation
IE, Ireland
Udgivet
26. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

26. juni 2026

Frist for spørgsmål

20. juli 2026

Frist for tilbud

27. juli 2026

Budget
€325,000
Varighed
2 måneder
Lokation
IE
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

The existing pitched roof sheets are in poor condition throughout with numerous areas of deterioration exposing fibrous edges. The bitumen felt located throughout the flat roof areas concealed under the asphalt external finish was identified as an asbestos containing material. The existing roof lights, fascias, soffits and gutters are in poor condition with water ingress visible internally with damage to existing surfaces. Emergency environmental cleaning is required of immediate areas surroundi

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

6 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Contract Notice PDFPDF
8508852_contract_notice.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Invitation and Instructions to Tenderers.zipZIP
Invitation and Instructions to Tenderers.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Volume A - Works Requirement.zipZIP
Volume A - Works Requirement.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Volume B - Tender and Schedule.zipZIP
Volume B - Tender and Schedule.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Volume C - Pricing Document.zipZIP
Volume C - Pricing Document.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Volume D - Information Pack and SAQ.zipZIP
Volume D - Information Pack and SAQ.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline