Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Gennemførelse af en direkte tildelingsprocedure med kriteriet om det mest økonomisk fordelagtige tilbud

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
25. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
26PROC019448342
Værdi
€2,903
Lokation
EL303, Greece
Udgivet
24. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

15. juli 2026

Frist for spørgsmål

18. juli 2026

Frist for tilbud

25. juli 2026

Budget
€2,903
Varighed
4 måneder
Lokation
EL303
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Διενέργεια διαδικασίας απευθείας ανάθεσης με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής (χαμηλότερη τιμή), για την αμοιβή εργασιών εργασιών επισκευής - συντήρησης ενός πίνακα εντολών και αυτοματισμού - καυστήρων- κυκλοφορητών των γραμμών φυσικού αερίου, προς κάλυψη έκτακτων, επιτακτικών και άμεσων αναγκών στο κτίριο Α της Σχολής Μετεκπαίδε

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

1 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Πρόσκληση 26PROC019448342 (PDF)PDF
26PROC019448342.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline