Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

T.048.2026 - Anmodning om tilbud på levering af udendørs trinvis siddeplads og baldakin til Garda College-arrangementer

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
17. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
T.048.2026
Værdi
€750,000
Lokation
IE, Ireland
Udgivet
25. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

17. juni 2026

Frist for spørgsmål

10. juli 2026

Frist for tilbud

17. juli 2026

Budget
€750,000
Varighed
60 måneder
Lokation
IE
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

In summary, the Services comprise: the provision of outdoor Tiered Seating and Canopy for Garda College Events.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

6 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Contract Notice PDFPDF
8413114_contract_notice.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
espdRequest-8413114.pdfPDF
espdRequest-8413114.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
T.048.2026 Attachment 3 TPRM Information Security Lite Questionnaire v3.0.xlsxXLS
T.048.2026 Attachment 3 TPRM Information Secu...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
T048.2026 Pricing Schedule.docxDOC
T048.2026 Pricing Schedule.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
T.048.2026 Request for Tender for the Provision of Outdoor Seating.pdfPDF
T.048.2026 Request for Tender for the Provisi...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
T.048.2026 Tender Response Document.docxDOC
T.048.2026 Tender Response Document.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline