Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Udskiftning af rammer og renovering af taget på bygningen, der huser Psykiatrisk Afdeling (SSM) og Center for Sundhedsfremme i Skolen (CPSE) i Jodoigne

Åben
Frist
18 dage tilbage
21. september 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
PPP0HJ-891/6405/25_PPI_37,1
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE310, Belgium
Udgivet
27. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

4. august 2026

Frist for spørgsmål

14. september 2026

Frist for tilbud

21. september 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
Ikke angivet
Lokation
BE310
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Objet des travaux : remplacement de châssis et rénovation de la toiture du bâtiment accueillant le Service de la Santé Mentale (SSM) et le Centre de Promotion de la Santé à l’École (CPSE) à Jodoigne. Ces travaux relèvent du code CPV suivant : 45000000-7 – « Travaux de construction ». Lieu d’exécution : Chaussée de Tirlemont, 89 à 1370 Jodoigne. Situation existante : Le bâtiment existant (JOD_TIR 001_006) se présente sur un Rez + 1 et a une surface nette totale d’environ 1.023 m². Il abrite d

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

1 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline